Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Незаконно встановлений паркан знесено, Громада повернула собі зелену зону

Незаконно встановлений паркан знесено, Громада повернула собі зелену зону

Сьогодні о 15 годині біля незаконно встановленого паркану на Гостомельському шосе, 8а почали збиратися люди. Адже,  напередодні у фейсбук було анонсовано, зняття паркану. Питання, щодо зняття паркану постало після того, як забудовник відмовився його знести самовільно  отримавши ухвалу суду від 07 квітня про заборону користуватися земельною ділянкою. 

Спочатку, розклад сил був явно не на  боці громади. Адже проти 65 громадських активістів і мешконців навколишніх будинків серед яких більше половини були жінки та діти, стояло 68 молодиків спортивної зовнішності. Окрім того, кілька легкових авто з поліцією, які, як часто буває в таких випадках, можуть виступити зовсім не на боці громади. Приємно відмітити, що на допомогу приїхали громадські активісти з усього Приіопіння: Бучі, Гостомеля, Ворзеля, Коцюбинського –попри всі об»єднання та роз»єднання громад…

Ирпень Гостомельское шоссе 8

Збори розпочала місцева мешканка, позивач у судовій справій по конфліктній ділянці Валентина Ліферова. Повідомила, що сьогодні є акт прмої демократії. Згідно Конституції України «народ має право безпосередньо здійснювати управління. А в «Білі про права людини» прийнятому Конгресом США у  1789р. , який є зразком демократії для всього цивілізованого світу сказано, що народ має право на повстання, якщо всі методи захисту його прав уже вичерпані. У нас є всі документи, які доводять незаконність виділення під будівництьво зазначеної земельної ділянки.

Нагадаємо, що спірна земельна ділянка була віддана орендатором  КП «Ірпіньжитлоінвестбуд»  суборендатору за 3 дні до того, як «Ірпіньжилоінвестбуд» зареєстрував свої права на користування цією земельною ділянкою в держреєстрі.   Отже договір суборенди є «нікчемним» і не потребує  скасування в судовому порядку. Це всеодно, що чужа вам людина укладе з кимось договір про здачу в оренду Вашої квартири. Ваша квартира їй не належит, отже цей договір не може мати ніякої юридичної сили. Що стосується компанії суборендатора «СмартУніверсал Груп», то в державному реєстрі такого користувача цієї земельної ділянки взагалі не числиться.  Отже з їхнього боку це практично захоплення землі громади.. Чим повинні займатися правоохоронні органі.

Оці названі причини незаконності будівництва - вершина айсбергу порушень при виділенні цієї ділянки. Адже було порушено вимоги містобудівного законодавства щодо громадських слухань, які якось забулися провести;  було порушено цілий ряд норм ДБН в тому числі ітої що не менше ніж 25% теритрії мікрорайону повинна бути зелена зона; нарешті,  виконкомом дано дозвіл на знесення дерев, якими він не має права розпоряджатися. Коли зазначені землі поспіхом,  із порушенням всіх можливих процедур, переводили з категорії лісового фонду до категорії  житлової та громадської забудови, то якось забулися потурбуватися про передачу дерев. Тай чи могла відбутися передача, адже коли приймалося зазначене рішення Держкомліс виступав категорично «проти» враховуючи особливу рекреаційну цінність цих лісів.  Знаємо, що нещодавна спроба Бучанської міської ради заднім числом оформити права власності на украдені в держави держави, закінчилася відмовою суду.

За результатами зборів прийняли рішення про необхідність демонтувати встановлений паркан. А також Звернутися до кервників держави звернути увагу на свавілля та беззаконня, яке діється в Ірпені.  Поки збирали підписи під рішеннями та зверненнями кількість місцевих мещканців збільшувалася і за якісь пів години людей, які прийшли захистити свою зелену зону була уже біля сотні. Дарма, що жінки та діти, адже з людьми була іще одна непереможна сила  - «ПРАВДА». Яка, як сказав поет «ніким поборена ще не була».

17857708 1306497979428648 548229120 n

Спочатку, всі ніби були розгублені, адже іще свіжі в пам»яті були події дводенної давності, коли тітушкам вдалося відбити атаку. Втім достатньо було лише одного сильного удару по паркану, як усі присутні , ніби за командою кинулися на паркан. Уже ніяка сила не могла зупинити тої стихії. Міцно змотована споруда, спеціально таким чином, б її не могли знести активісти, була демонтована за якихось 10-15 хвилин. Тітушки лише безпорадно бігали біля людей, вмовляючи їх не валити паркан до кінця..

Це було справжнє свято демократії. На території було встановлено символічний хрест, планується, що на його місце буде поставлено памятник небесній сотні. Адже це вони віддавши  своє життя за наше право бути людьми, розпочали революцію «ГІДНОСТІ», яка сьогодні продовжується в Ірпені  та в інших територіальних громадах.

Також, щоб запобігти новому захопленню ділянки з боку всяких забудовників вирішили організувати нічне чергування.  Для цього поставили намет ,  та розвели вогнище -це вже свято для місцевих дітлахів, які на рівні з дорослими боролися за цю зелену зону продовж двох років, садили там молоді саджанці, а сьогодні допомагали валити паркан, встановлювати намет , зносили до купи елементи демонтованого паркану.

 Окрема подяка поліції, яка не заважала громаді реалізовувати своє право безпосередньо здійснювати керівництво своїм містом. Може сьогодні поліція була не з народом, алей не проти нього.  Також велика подяка Міжнародній організації «Червого хреста», яка оперативно відреагувала на події в Ірпені і прислала  своїх волонтерів, які вчасно надали допомогу людям, які отримали травми під час демонтажу.   

Подяка ВСІМ хто прийшов  і зробив те, що зробили б у будь-якій демократичній країні. Може це тому, що ми стали іще ближчими до Європи?))

Последнее изменениеВоскресенье, 09 апреля 2017 21:58

Медиа


Комментарии   

+11 #1 Ігор Юрчак 09.04.2017 23:31
Вітаю з перемогою! Але знаю, що "вони" найближчим часом продовжать. Будуть і відверті провокації, і підстави. Тримайтеся!
Цитировать
+8 #2 ІрпіньЗдоровоїЛюдини 10.04.2017 09:52
Разом сила!
Цитировать
+6 #3 націоналіст 10.04.2017 10:14
ніхто не зупинить дух який проснувся!
Цитировать
+3 #4 Арам Баргсян 10.04.2017 12:09
так давайте там скверик сделаем. Можно накупить два десятка деревьев и высадить там
Цитировать
+2 #5 Бандера 11.04.2017 23:48
Карплюк та його тітушки готують репресії проти місцевого населення. Місцева влада поставила собі на мету ліквідацію та знищення визвольного громадського руху за збереження довкілля в Ірпені. Сьогодні ми маємо розбудувати структуру спротиву корупції в нашому регіоні. Просимо долучитись всіх вільних мешканців СМУ до активної громадської роботи. Слава Україні.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины