Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

В Ірпені відбулася перша зустріч переселенок з психологом в рамках проекту "Я зможу!"

В Ірпені відбулася перша зустріч переселенок з психологом в рамках проекту "Я зможу!" В Ірпені відбулася перша зустріч переселенок з психологом в рамках проекту "Я зможу!"

8 квітня 2017 року в Громадському центрі по роботі з ВПО в м. Ірпінь відбулася відбувся перший тренінг зі стратегій подолання стресу перша зустріч-консультація з психологом Даною Нагорною, яка організована ГО “ЖИТТЯ СПОЧАТКУ” за підтримки БО “Час служити”.

Після знайомства учасниці поділилися власними проблемами, які відносилися до психології: як відновитися, підвищити свою впевненість в собі і задоволеність життям, як отримати позитивні емоції, нових друзів, як знайти і полюбити себе.

Окремий акцент в тренінгу був зроблений на психоедукацію по 5 стадіях прийняття неминучого (втрата, горе, зміна умов життя, розставання) і як соціалізуватися в нових умовах через психологічну підтримку, емоційну стабілізацію, техніки заземлення.

Говорить Дана Нагорна: "Цікава зустріч з жінками-переселенками в м.Ірпінь досягла свого результату.
Всі учасниці отримали практичні знання та навички, як покращити свій психологічний стан в стресових ситуаціях та способи знаходити підтримку як із власних ресурсів так і в соціальному оточенні. Відповіли на свої питання, з якими звернулися на початку тренінгу . Отримали нову інформацію та практичні вправи, методики, техніки - стратегії управління реакцій на стрес.
Невелика кількість учасниць дозволила створити довірливу атмосферу та торкнутися важливих тем, які чи не вперше були озвучені привселюдно та були вислухані та підтримані.
Завершальна вправа-гра дозволила розширити своє світосприйняття та подивитись на свої труднощі з іншої точки зору.
Дякую учасницям тренінгу за довіру та цікавість.".

Учасниці покращували свій емоційній стан, вчилися керувати своїми емоціями завдяки технікам та навичкам, які отримали на зустрічі.отримали емоційну підтримку.
Вкінці тренінгу відбувся майстер-клас по копінг-стратегіям, практичні вправи стосувалися усвідомлення використовуваних людиною прийомів подолання важких ситуацій.

Тренер Психологічної кризової служби Дана Нагорна провела також консультацію кожної з переселенок по актуальним запитам. Були визначено стадії учасниць . Метою другої запланованої зустрічі з психологом має стати закріплення отриманих знань і навичок на практиці, зокрема в родинах і на роботі.


Комментарии   

0 #1 1111 09.04.2017 23:31
Переселенцам не нужны тренинги и психологи. Им нужна реальная поморщь от местных властей. Почему исполком не выдает земельные участки? Нет свобдных скажите вы? Это неправда. В Ирпене огромное количество неосвоенных участков по 2-4 сотки. Правда многие из них самовольно заняты. Но и это можно решить при желании. У нас же наоборот делается все чтобы добить бедных людей. В Ощадбанке нет никакого сервиса. Люди часами стоят в очереди. Это неправильно
Цитировать
+2 #2 Вася 10.04.2017 17:50
1111, Привильно, выдавать участки переселенцам.
Местные стоят на очереди с 90х, а тут раз, и переселенцам раздать участки. хватит того, что они поскупали квартиры в новостройках (или снимают).
Ничего не имею против против переселенцев, как таковых, сочувствую их горю, но раздавать землю, извинте.
Что переселенцы будут делать с землей? верно, обменяют на квартирку у застройщика, и будем иметь очередные проблемы с перенаселением!
Желаю переселенцам вернуться на свои родные места, искренне.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины