Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 07 апреля 2017 14:20

Свистович Карплюку: Перестаньте брехати й знищувати Ірпінь!

Автор Олександр НАКАЗНЕНКО

Швидкоплинною, проте емоційно насиченою видалася сьогоднішня 31-ша позачергова сесія Ірпінської міської ради.

Хоча у порядку денному нічого гострого не передбачалося. Проте, зважаючи на події з парканом та перекриттям дороги, які почалися вчора на Гостомельському шосе, відчувалася наростаюча напруга. Відео

Це видно було з того, що сесія чомусь проводилася не в сесійній залі, а в невеличкому кабінеті, де за звичай, проходять виконкоми. При цьому приміщення Ірпіньради, фойє і коридори заполонили охоронці муніципальної варти, поліції і ще якихось силових структур.Власне, самого питання силових розбірок між громадськістю і забудовниками не було в порядку денному. Проте, воно викликало найбільше обговорення. Спочатку депутат Сергій Глиняний звернувся із депутатським запитом дати юридичну оцінку подіям, що нині відбуваються на Гостомельському шосе.

 

Потім тривало обговорення з цього приводу в «різному». Спочатку міський голова Володимир Карплюк вдався до «екскурсу в історію», сказавши, що це колишня очільниця Ірпеня Мирослава Свистович 2006-го року «особисто підписала договір оренди цієї земельної ділянки».

На що Мирослава Богданівна відповіла Карплюку наступне: «Ви просто брешете, вводите людей в оману». Це була перша репліка. Далі Мирославі Свистович надали слово після виступу представниці громадськості Валентини Ліферової, що живе неподалік скандальної ділянки.

«Особисто беру участь у двох судових провадженнях щодо цієї ділянки. Одна справа продовжиться 22-го травня, інша 20-го квітня. 5-го квітня я була в суді. 6-го квітня приїхали ставити паркан якісь люди підозрілої зовнішності, показуючи нам документи, на які ми 2015-го року подали в суд. Якщо зараз доріжуть останні сосни, то що я буду 22-го травня вирішувати в суді?! Тому вчора на Гостомельскьому шосе відбулася «екшен». Два автобуси людей в шоломах. Чоловік, який назвався заступником начальника главка поліції Київської області, ще якісь люди… Потім ми побачили начальника ЖЕКу, потім пана Падюка. Це все відбувалося опівночі, коли вже були спалені шини, коли приїхала пожежна машина, коли люди підпалили бочку і вже ніхто не хотів розходитися. Головне питання було: де мер? Він не знає, що в нас тут відбувається?!», – завершила емоційний виступ запитанням Валентина Ліферова.

Далі виступала Мирослава Свистович: «Прошу пана мера не перекручувати факти і не маніпулювати ними. Коли я була міським головою, Служба безпеки України дійсно звернулася до мене, щоб виділити їм земельну ділянку зовсім не в тому місці. Йшлося про прибудову одного під’їзду до будинку, який давно там стоїть. Тобто, земельна ділянка закінчувалася там, де зараз стоїть будівельний паркан. І з другого боку (там, де зараз «Бджілка») вони хотіли надбудувати до 9-го поверху. Все! Коли я давала згоду на забудову згаданої земельної ділянки, то поруч був парк, і земельних насаджень у тому районі було більш, ніж достатньо. Сьогодні ситуація зовсім інша. Весь той парк знищили й забудували. Тому забудовувати зараз єдиний зелений клаптик, що там залишився – це є злочин проти людей, які там живуть! Ви погіршуєте умови проживання цих людей, що суперечить чинному законодавству. Крім того, виділення цієї земельної ділянки сьогодні під забудову – пройшло з порушенням Закону «Про основи містобудування» і двох постанов Кабінету Міністрів, в яких сказано: перед тим, як надати дозвіл на якесь будівництво – повинні пройти громадські слухання. І Громада має вирішувати, що там повинно бути. Хто проводив ці Громадські слухання? Ніхто не проводив! Ви не маєте права знищувати дерева, які там ростуть! Перестаньте знищувати Ірпінь!».

Дополнительная информация

Прочитано 1879 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+9 #1 Mumbet 07.04.2017 14:52
Нужно собирать подписи за отставку мера и в администрацию президента!
Хватит этого беспредела!
Цитировать
+5 #2 АТО 07.04.2017 15:22
Что там за спиной Карплюка задумался этот скоморох Максим Плешко? Максим ваша песенка спета. Партия Карплюка проиграла информационную войну полностью. Все журналисты реально освещают проблему в Ирпене. Все видят что с приходом Карплюка настроения жителей превратились в революционные. Позор. Докатились. Вова Карплюк уйди лучше похорошему, иначе даже титушки и Атошники тебе не помогут. Терпение людей на пределе.
Цитировать
+8 #3 Ярік 07.04.2017 15:34
Нехац знесе незаконні багатоповерхівки,висадить ліс,а потім тікає на усі 4 сторони. Вже всі обурені. Навіть прихильники. Приватними садками,школами та клініками проблему перенаселення не вирішиш. Може забрати з собою всю тротуарну плитку. Зец безсмак нікому не потрібен! Природа - ось,що є справді чарівним!!!
Цитировать
+5 #4 AlexLes 07.04.2017 16:55
За відставку мера Вована збираем підписи! И в тюрьму!
Цитировать
+7 #5 Арам Баргсян 07.04.2017 16:57
так тот клочек земли - это просто капля в море. Вы видели, как строится Фреш Сити? А Гринсайд от компании Синергия? А сколько деревьев втихаря срезано на участке между Ирпенем и Житомирской трассой, если ехать из Бучи? А вырубка возле Центрального парка? (кстати по ней общался с полицией, говорят открыто уголовное дело уже) А застройка заплавы?
Цитировать
+2 #6 Демократ 07.04.2017 18:02
В.А.! Призупиніть своїм рішенням ради цей не обдуманий крок по забудові цього клаптику землі багато повеховим будинком. Дійсно видано рішення міської ради при головувані двох місячного голови Свистович М.Б., вона наробила то й полетіла з посади, ця ділянка була виділена службі СБУ України, а потім пройшло перепродання іншим будівельним компаніям і дійшло вже до Орланд Мирончука А.А..
Цитировать
+5 #7 дудка 07.04.2017 20:39
Цец клаптик став останньою крапкою. Фреш Сіті потрібно знести і висадити сосни!
Цитировать
0 #8 націоналіст 09.04.2017 21:07
ДеРмократ. Що за маячня? Як може перепродаватися те, що знаходиться не у власності??? Та навіть якби "погана" Свисторвич і дала комусь цю ділянку, тоді до речі вона не була критичною, бо поряд було 3 га парку, то чому "хороший" Карплюк не повернув її громаді??? Свистович єдиний мер, яка не давала знищувати зелені зони, то ж такі гниди як ти її зняли з посади...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины