Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Активісти повернули відеокамеру яку подарували "громадському экологу" Ковальчуку

Активісти повернули відеокамеру яку подарували "громадському экологу" Ковальчуку Активісти повернули відеокамеру яку подарували "громадському экологу" Ковальчуку

Влітку минулого року громадські активісти Ірпеня, які боряться за збереження зелених зон зібрали кошти для того, щоб придбати екшн-камеру для громадського екологічного інспектора Миколи Ковальчука.

На той момент активісти щиро вітали появу в нашій громаді іще одного «захисника зелених зон» та іще й наділеного певними повноваженнями.

Тож коли останній сказав, що для належного виконання ним функцій екологічного інспектора, йому потрібна спеціальна камера, активісти натхненно кинулися збирати кошти на цей гаджет. 

  Відома в фейсбук Тетянка-Ірпінчанка разом із своїм чоловіком АТОвцем Олександром Ніколайцем особисто пожертвували на камеру біля 1000 грн. Чого не вистачало дозбирали в інших активістів і урочисто вручили камеру інспектору. 

Активисты Ирпеня подарили гражданскому экологу экшен-камеру

Николай Ковальчук Пройшло чимало часу, але активісти не побачили, щоб куплений ними гаджет використовувався М. Ковальчуком на користь громаді. В Ірпені не відомо жодної справи по захисту зелених зон та екології ініційованих екологічним інспектором Ковальчуком, не зацікавили його і зрізані 500 річні дуби на які намагався звернути його увагу колишній працівник лісгоспу Віктор Лєснік.. Зате, навпаки екологічний інспектор став боротися із захисниками зелених, називаючи їх психічно хворими та аферистами.

Помітили громадські активісти і стрімке зростання кар’єри останнього, як громадського активіста з чіткою провладною орієнтацією. Спочатку він зіграв брудну роль у усуненні з посади голови Громадської Ради неугодної владі Тамари Маркелової та посів її посаду. А потім ввійшов до складу виконавчого комітету як представник Громадської Ради.

Краплею, яка спонукала активістів, до того щоб забрати у М. Ковальчука ввірений йому раніше гаджет, стали його будні випади проти громадського активіста голови ГО «територіальна громада м. Ірпень» Євгена Мельничука. Спочатку Микола Ковальчук спровокував побиття Євгена прямо на сцені міськвиконкому, а потім, без відома членів Громадської Ради яку він очолює подав, від її імені звернення на Ірпінську міську Раду про примусову психіатричну експертизу Є. Мельничука, та заборону йому відвідувати засідання виконкому та сесій міської ради. На останній сесії, яка відбулася 30 березня Ковальчук виштовхував Євгена із зали засідань.

Явлення Миколи Ковальчука, на якого активісти покладали великі надії щодо захисту екології, у ролі «ціпного пса» місцевої влади дуже обурило громадськість. Тому всі, хто збирав кошти на відеокамеру однозначно вирішили, що її потрібно відібрати назад. Микола Ковальчук навіть пропонував віддати за неї гроші, але люди не погодилися, тому, що вони не камеру йому давали, кожен з тих, хто пожертвував на покупку гаджету віддав йому частину своєї довіри. Але Ковальчук виявився її негідним, то ж люди дали, люди – забрали.

До речі на цій же сесії 67-мим питання порядку денного стояло питання щодо виділення земельної ділянці людині з прізвищем Ковальчук, тож громадські активісти не безпідставно задалися запитанням, а чи не має ця особа родинних стосунків з головою Громадської ради та членом виконкому Миколою Ковальчуком? …. Бо тоді може виявитися що його «громадська активність», яка останнім часом проявляється більше в зачистці громадського середовища від осіб неугодних владі, є вже й не такою безкорисною..

Довідка: Громадський екологічний інспектор, член Громадської ради Київської області Микола Ковальчук з’явився в Ірпені зовсім недавно, приблизно одночасно з тим, як посаду заступника міського голови посів Дмитро Христюк. Тому, на сьогодні, громадські активісти, небезпідставно вважають, що він з’явився в Ірпені саме з подачі останнього. Як відомо, Дмитро Христюк, проміняв свою посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації на посаду заступника міського голови та голови обласної організації політичної партії «Нові обличчя» влітку 2015 р, після того як він приїхав сюди захищати громаду від свавілля забудовників та міського голови-забудовника В Карплюка. Саме він, користуючись своїм статусом заступника голови КОДА завів людей на територію незаконного будівництва на Єсєніна ,30, розбив там наметове містечко та організував там цілодобове чергування, щоб не допустити незаконного будівництва. Щодо незаконності будівництва на цій земельній ділянці зараз виграно судові позови Євгеном Мельничуком, які, нажаль, не виконуються судом. На той момент, Дмитро Христюк був щиро переконаний в незаконності дій влади з виділення під будівництво даної земельної ділянки, яка згідно документів належить держлісгоспу та знаходиться по-за межами міста.

Але уже за якийсь тиждень Дмитро Христюк не тільки змінив свою позицію, але став одним з членів команди мера- забудовника.

P70330 203749

Дану камеру активісти передали редакції "Інформаційного Порталу", для постійного використання в їх діяльності, за що їм величезне спасибі.

 


Комментарии   

0 #1 Ганьба 10.05.2017 10:17
https://rabota.ua/company5205300/vacancy6694674
Интересно, это один и тот же Микола Ковальчук... Голова ГР и контактное лицо по найму в Муниципальную варту?
Если да, то по-моему этот серьезный факт для вопроса о возможности М. Ковальчуку возглавлять ГР, работая на ИГС (т.е. на В.Карплюка).
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины