Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Ягольник вважає, що Лобода елемент гібридної війни між Україною і Росією

 Ягольник вважає, що Лобода елемент гібридної війни між Україною і Росією Ягольник вважає, що Лобода елемент гібридної війни між Україною і Росією

19 березня за підсумками тиждня ТСН продовжило своє розслідування інциденту з приводу появи заслуженої артистки України Світлани Лободи та її мами депутатки ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя» Наталії Лободи в шоу на головному пропагандистському телеканалі Росії у відверто антиукраїнському контексті. 

Так продюсер телеканалу 1+1 Олена Мозгова вважає, що вся ця історія далеко не випадковий інцидент, в який потрапляють з недосвідченності. На її думку, Світлана Лобода давно провокувала скандал. Зокрема, на це її наштовхнув той факт, що співачка на своїй сторінці у соцмережі розмістила одночасно дві рекламні афіші про концерти в Києві та Москві, очевидно, розраховуючи на відповідну реакцію з боку патріотичних сил, які, як відомо, зазвичай піддають обструкції концерти співаків та акторів, які їздять на гастролі до країни-агресора. Олена вважає, що співачка розраховувала на грандіозний скандал в Києві: « якби ще пролилася кров, вони б іще більше раділи, то був би ще більший пефоменс: терновий вінець, сльози, в рожевій сукні така собі невинна весталка», а далі «жертва української хунти іде на перший канал плакатись».
Олександр Ягольник дотримується такої ж версії: «автори шоу - каже він – розраховували на нових розп»ятих хлопчиків під музику Світлани Лободи.
Ягольник вважає, що Лобода елемент гібридної війни між Україною і Росією, а директор Центру зовнішньополітичних досліджень Сергій Пархоменко пояснив, чому: в даному випадку, могли спрацювати родинні звязки з КГБ, про які згадувала Світлана Лобода, намагаючись, в очевидь, цим фактом засвідчити свою близькість до Росії. Пархоменко пояснив, що метою всього цього є дискредитувати Україну перед світовою громадськістю, показавши, що українське суспільство переслідує аполітичних російськомовних співаків.
Якби там не було, дії співачки Світлани Лободи та її мами депутатки Ірпінської міської ради Наталі Лободи, які проявилися у вигляді пособництва російській антиукраїнській пропаганді, стали предметом вивчення з боку Служби безпеки України, яка найближчим часом дасть їм належну оцінку.

Медиа


Комментарии   

+1 #1 Щербина 21.03.2017 14:10
И вот эту дуру и ее маму привел в свою команду нынешний мэр Ирпеня - Владимир Карплюк. Стоит ли его уважать дальше? Судить Вам
Цитировать
+2 #2 Андрей Ирпень 22.03.2017 01:39
Блин, ребята сколько можно мусолить эту тему? Её уже Шарий обстебал.
Шеф, все пропало, всюду агенты Кремля!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=yUsI4uI3seU
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины