Menu

Мер та депутати від партії "Нові обличчя" не бачать нічого поганого в співробітництві їх депутата з російським пропагандистским каналом

П. Щербіна відповів за мера? П. Щербіна відповів за мера?

Журналісти ТСН зробили сюжет про депутата міської ради Ірпеня Н. Лободу, яка, разом з донькою їздила на перший національний канал Росії де подарувала торт російським журналістам.


Знімальна група ТСН cпециально відвідала Ірпінь, що б дізнатися, як же колеги депутата Лободи поставилися до її візиту на рос.тв

 

депутат Плешко Про депутата Лободу

Мер Ірпеня відмовився давати будь-якої коментар, заcветілся і одіозний політтехнолог П. Щербіна, а депутат Плешко сказав, що Лобода активіст і навіть допомогла 2 тисячами  грн на пам'ятник воїнами АТО, хоча якщо вірити сюжетів 1 національного каналу Росії, де власне і виступала Лобода , то гроші вона дала на пам'ятник «Карателям» які розпинають дітей і вбивають російськомовний народ Новоросії, та й навіщо пам'ятник, якщо в Україні йде громадянська війна (за версією того ж каналу Росії)

Распяли в Мальчика в Трусиках

Проти вчинку Лободи висловилися тільки меншість - депутати від ВО «Свобода», які зроблять відповідне звернення на сесії.

Показали в сюжеті і сайт «Портал Ірпеня», який ще вранці повідомив, про те, що ГО «Територіальна громада м.Ірпінь» зробило відкрите звернення до мера, депутатам Ірпеня, СБУ, копія листа була занесена в комітети ВР України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины