Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 14 марта 2017 21:15

В Ірпені хотіли почати практикувати примусове лікування незадоволених владою мешканців

Автор
В Ірпені хотіли почати практикувати примусове лікування незадоволених владою мешканців В Ірпені хотіли почати практикувати примусове лікування незадоволених владою мешканців

Портал Ірпеня взяв коментарі  в експерта з місцевого самоврядування  відомого юриста та політичного діяча Олександра Солонтая з приводу проекту рішення Ірпінської міської ради, про клопотання до Ірпінського міського суду про примусове направлення голови ГО «Територіальна громада  м. Ірпінь»   Євгена Мельничука на психіатричну експертизу, та недопущення його на засідання виконкому та сесій міської ради.

 Александр Солонтай

Олександр Солонтай:  «зазначений проект рішення є безпрецедентним порушенням усіх можливих норм: як  місцевого самоврядування , так і прав людини.  Це є підставою для подання до суду на ту особу, яка готувала цей проект рішення.  Потрібно подивитися Положення «Про Громадську Раду Ірпеня», чи є там норма про те, що Громадська Рада може готувати проекти рішень на сесію міської ради. Якщо в положенні такого не має, то позиватися потрібно до міського голови , який згідно закону «Про місцеве самоврядування» формує порядок денний. У даному ж випадку, це питання навіть не було внесене до порядку денного, отже до суду потрібно подавати на головуючого секретаря міської ради Ю. Денисенка, який  не просто дозволив представнику громадської ради А. Головенку озвучити цей  безпрецедентний за своїм невіглаством «Депутатський запит від громадської Ради»  та проект рішення з приводу нього, алей поставив їх на голосування…»

Так грубо не порушувався Закон ні в 1937 році, коли за рішенням «трійок» відправляли людей на  Соловки, ні в 60-70-х, коли інакомислячих відправляли в психіатричні заклади.  Будь-яка злочинна влада намагається прикривати свої злочинні дії Законом. І по процедурі  у них завжди було все чітко. Той  же Василь Стус мав за адвоката відомого кума російського Президента В. Путіна  Віктора Медведчука , байдуже , що останній всупереч адвокатській етиці закликав суд посадити свого підзахисного, але ж адвокат був….  В Ірпені ж із самого початку іде порушення всіх законних процедур: озвучення рішення, якого не має в порядку денному, винесення на голосування міської ради проектів рішення по питанню якого не має в порядку денному. Невже секретар міської ради, який перед тим займався адвокатською практикою, не розумів, що вже тільки це є підставою для скасування в суді зазначеного проекту рішення, не дивлячись навіть на те, що ну НЕ МАЄ права Ірпінська міська рада такі рішення не має права навіть ставити на голосування!!!   як сказав класик «Не має такого злочину на який не піде капіталіст заради 300% прибутку».   Євген Мельничук заважає дерибану в Ірпені – і це єдина причина, чому з’явився на світ цей проект рішення.


Головний редактор "Інформаційного портала" Хафізов Костянтин зробив відкрите звернення до голови громадської ради М.Ковальчука з проханням предоставити докази. Наразі відповідь на це звернення готується. 

Відкрите звернення до голови Громадської ради Ірпеня Микола Ковальчука
Нинішній мер і його команда запам'ятається не тільки тотальним деребаном та масовим знищенням дерев, а й тим, що дозволяють собі звинувачувати людей без будь-яких фактів і підтвердження. Про цю якість Карплюка була вже стаття в Форбсі. Цю ж якість перейняли й інші його "прихильники" (намагаюся говорити м'яко).
Сьогодні на сесії я став свідком чергового потоку дезінформації від А.Головенько, з "депутатським запитом від Громадської ради" тобто за дорученням Микола Ковальчук

  • Тому прошу надати докази по такім Вашим звинуваченням як:
  • - Наявність кримінальних справ в Севастополі
  • - Факти, де Мельничук притягався за адміністративні правопорушення
  • - Довідка з 7 психлікарні Севастополя про психічне здоров'я Мельничука
  • - Відео, де Мельничук називає ГЕРОЯ (покажіть і цей документ, навіть Головенко написав що він не герой) АТО - свиней.

І тому як редактор газети, ( і як каже Карплюк: "клєрк який працює за 4000 грн." є відео. Напевно, працюю на київських забудовників), я обіцяю опублікувати ці факти на своїх ресурсах.
Якщо ж ви не зможете надати вищезазначені факти, ухилитеся від відповіді, то це дасть привід звинуватити Вас в маніпуляції, брехні і спробах догодити меру Ірпеня, партії «Нові обличчя», та дискредитує Вас як адекватного голову Громадської ради.
Все це важливо, тому що сьогодні Ви дозволяєте собі оббрехати Євгенія, завтра на його місце ви знайдете собі іншу "жертву" не гребуючи НЕ моралью не етикою.
Спроба переходу на особистість, образи, погрози, відхід від прямої відповіді будуть блокуватись і розцінюватися як відсутність доказів з вашого боку.
Мені одному здається, що свої слова потрібно підкріплювати хоч якимось фактами або доказовою базою чи є інша установка?
Громадськість Ірпеня та журналісти чекають відповіді.

З повагою головний редактор "Інформаційного порталу" Хафізов Костянтин.

Хафізов Костянтин, головний редактор

 

lechenie melnichuka

lechenie melnichuka

lechenie melnichuka

lechenie melnichuka

lechenie melnichuka

 

 

Прочитано 1445 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+4 #1 дудка 14.03.2017 23:43
Государство в государстве прям какое-то. Что-то наша "рада" чересчур вседозволенно воспринимает закон "Про місцеве самоврядування".
Цитировать
+2 #2 Ганьба 15.03.2017 01:41
Очень надеюсь, что в ближайшем будущем соответствующие уполномоченные структуры им в полном объеме напомнят, что в развитых европейских городах, к статусу которых стремительными темпами (застройкой точно) движется г. Ирпень, соблюдают Закон, уважают мнение граждан, берегут природу и заботятся о нуждающихся.
Иначе придется это делать самим гражданам, а этого очень бы не хотелось.
Цитировать
-2 #3 АТО 15.03.2017 09:48
Ну был Голова в Ато. И что с этого? Голова является шестеркой мэра Карплюка. И это неприемлимо для героя каким себя называет Головенько Антон. В комедии "Горе от ума" есть слова персонажа Чацкого: Служить бы рад, прислуживаться тошно. Но это точно не про Хероя Головенько Антона (он же Голова). Этот прихвостень выполняет мелкую , грязную работенку против активиста , отца 5 детей Евгения Мельничука. Для тех кто не знает- именно благодаря Мельничуку сдвинулся с места вопрос по квартирам для Атошников. 25 квартир получат (???) бойцы АТО в незаконном комплексе ЖК "Есенина" который строится за чертой города. Никто даже не сказал спасибо за то, что Жене неоднократно титушки проламливали голову. И неужели не стыдно вчерашним Атошникам что титушня долбит активистов а они стоят в стороне и наблюдают за этим беспределом? Головеньк Антон до службы в АТО занимался не хорошими делами за что ему и пришлось некторое время откушать баланды. А теперь он поднял свои перья. Антон угомонись. Сходи покайся
Цитировать
0 #4 Ду 15.03.2017 21:01
А хто такий Агафонов? Якійсь громадянин,якому вірить ІМР? Несенітниця
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины