Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 13 марта 2017 22:20

Свій звіт про виконану роботу мер провів без опозиції та ЗМІ. Факти інформаційної маніпуляції.

Автор
Свій звіт про виконану роботу мер провів без опозиції та ЗМІ. Факти інформаційної маніпуляції. Свій звіт про виконану роботу мер провів без опозиції та ЗМІ. Факти інформаційної маніпуляції.

13 березня, без будь-яких анонсів та оголошень мер Ірпеня Володимир Карплюк провів свій звіт про виконану роботу за останні 2 роки. Але на цей захід, для масовки, змогли потрапити тільки самі «наближені особи».


Анонса про звіт мера не було ні на офіційному сайті, не на сторінці фейсбук, але натомість, мером і його командою була організована он-лайн трансляція цього заходу. Відео нижче. 
В результаті чого захід вийшов «вдалим» - адже представники Громади міста не змогли задати незручні питання, як і відсутня преса (крім своїх звичайно ж).

 

До звіту була виготовлена ​​барвиста брошура з досягненнями мера в картинках і цифрах. Чи не підготовленому читачеві рекламна брошура здається цілком привабливою ... якщо тільки не відвідати Ірпінь особисто. Найпростіші приклади інформаційної маніпуляції опубліковано нижче.

ato

bassein

black water

dorogi

kamery

obchestvennyi sovet

panda

plochad

sneg

thenralnyi

trotuary

библиотека

Прочитано 1587 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+4 #1 АТО 14.03.2017 13:14
Когда Карплюк на 40 минуте говорит про прозрачность выделенной земли в Ирпене то это наглая ЛОЖЬ. Никто не видел списков Атошников которые получили земельные участки. В том списке есть подставные люди которых пропихивали за 3000 у.е КРИР и Саша Головенько. И они очень боялись что за эти списки возьмется военная прокуратура. Поэтому Вова Карплюк ты говоришь неправду. Расскажи лучше за убийство своего Начальника СБ. Как спортивный парень, мастер по боксу выпал со своего балкона. Если он даже не употреблял никогда спиртное.
Цитировать
0 #2 1111 17.03.2017 18:35
Если бы Вова Карплюк работал бы честно то он бы всем предоставил отчет о проделанной работе. Т.е показал бы реальные цифры строительства и реконструкции центра города. Но поскольку он там немного "пизданул" себе на карман то соответственно цифры мы с вами никогда не увидим.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины