Menu

Перша сесія ІМР, де депутати проявили себе не як кнопкодави та не дали забудувати заплаву!

Перша сесія ІМР, де депутати проявили себе не як кнопкодави та не дали забудувати заплаву!

29 сесія ІМР стала дуже знаковою для всього 7 го скликання ІМР.

Депутати проявили себе з кращого боку і відмовилися голосувати за багато незаконних питаннь, які поставив на порядок денний секретар міської ради Ю.Денісенко. Самого ж мера, Володимира Карплюка не було. Фото та відео під статтею. 

29 сесія обіцяла бути дуже цікавою: в інтернеті обговорювалася тема, що на ній депутати, шляхом подолання ВЕТО мера, повинні були дозволити забудувати заплаву р.Ірпінь, причому кількість гектарів, якимось чином, збільшилася з 18 до 25 ГА

 

Проблеми «Нових Обличч» з контролем над депутатами відчувалося вже на самому початку сесії.

Виступив член Громадської ради А.Головенко і зачитав з листка звинувачення на адресу Мельничука, по залу прокотилася хвиля обурення і сміх, секретар 2 рази ставив це питання на голосування, але так і не зміг домогтися результату – звернення депутатів в Поліцю та Суд з позовом на Мельничука. За це буде окрема стаття на Порталі Ірпеня.

Після чого питання не проходили один за одним.

Перед депутатами виступив їхній колега - Б. Мельничук, від ВО «Свобода», який, практично на пальцях, пояснив чому потрібно голосувати «проти» питання, пов'язаного з забудовою заплави.

Богдан Мельничук

Депутати звинувачували секретаря в тому, що питання не обговорювалися на комісіях, а регламент проведення сесії грубо порушується тому секретар поспішав «проштовхнути потрібні рішення» і не давав депутатом висловитися. Активні були депутати Батьківщини і БПП, так Марія Шевченко пред'явила претензію секретарю, в тому, що є місце явного фальсифікації тобто зміни кількість гектар з 18 до 25 і вимагала покарати винних, але Денисенко парирував, що пояснить потім. особисто ... це пояснення не вгамується депутатів, в результаті чого депутати проголосували проти.

Маркушин депутат Ирпеня

Те, що забудова заплави р.Ірпень є незаконним за численними фактами, таким як розташування за межами Ірпеня і початкове призначення земель як землі сільськогосподарського призначення, де розташований родючий шар землі товщиною до 1 метра, під яким течуть грунтові води, активно обговорювалося в пресі. Проти забудови цієї ділянки Ірпеня активно виступали і багато громадських діячів, але мер, і депутати не бажали бачити цих порушень та голосували, як правило, «ЗА». 10 березня ситуація переламалася на користь Громади.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины