Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 07 марта 2017 18:17

Невідомі із оточення мера Карплюка зливають опозиціонерам плани міської ради щодо чергового великого дерибану чи чергова спроба провокації з боку агонізуючої влади?

Автор

Вчора членам Громадської організації «Територіальна громада міста Ірпеня» Мирославі Свистович та Євгену Мельничуку з двох різних аккаунтів в фейсбук, справжні власники яких невідомі, надійшли проекти порядку денного позачергової сесії Ірпінської міської ради призначеної  на 10 березня. І просили звернути увагу на питання №7 щодо надання дозволу учасникам АТО на розроблення проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок на 15 га лісу між вулицями Університетська та Соборна.

Хочемо нагадати, що саме щодо цієї земельної ділянки, влітку 2016 року,  прокуратура проводила обшуки в Ірпінській міській раді, в зв’язку з тим, що існує рішення суду, яке вступило в законну силу, про те, що зміна цільового призначення зазначеної земельної ділянки і вилучення ії з власності держлісгоспу є незаконною. Суд зобов’язав повернути земельну ділянку у власність держлісгоспу. Втім міський голова не тільки не виконав рішення суду, а примусив державного реєстратора здійснити посадовий злочин, та зареєструвати його як власність міста з цільовим призначенням «під забудову»

Ми звернулися, до депутата Ірпінської міської ради від фракції «Свобода» Сергія Глиняного, щоб він підтвердив, інформацію щодо внесення цього питання до порядку денного, але останній відповів, що не може ні підтвердити, ні спростувати її, оскільки до цього часу не отримав порядок денний, хоча уже неодноразово звертався до секретаріату Ірпінської міської ради з цього приводу. (Станом на 11 годину 7 березня Сергій так і не зміг отримати ).

Останнім часом дуже частими стали провокації проти членів нашої Громадської організації, особливо проти голови Євгена Мельничука, тому ми насторожено ставимося до отриманої інформації щодо порядку денного від невідомих людей. Чи не є це фейковий вкид, для того, щоб спровокувати нас на неадекватні діЇ? З іншого боку ми не можемо допустити Дерибану та забудови багатоповерхівками останніх шматків лісу в Ірпені.

Повертаючись до оголошення позачергової сесії, хочемо зауважити, що на позачерговій сесії не можуть розглядатися будь-які земельні питання, тому якщо депутати дійсно планують розгляд цього питання це вже є дуже грубим порушенням, яке може мати своїм наслідком визнання недійсною всієї сесії.

З іншого боку, є випадки, коли предметом розгляду сесії все-таки може стати питання пов’язане з землею. Можливо, саме в зв’язку цим, скликається дана позачергова сесія. Ходять чутки, що міський голова В. Карплюк призупинив рішення Ірпінської міської ради щодо забудови заплави і річки Ірпінь (Ірпінчани кажуть «Пойми»), І призначена на 10 березня позачергова сесія, скликана одною третиною депутатів для подолання так званого «вето». Для його подолання потрібно, щоб проголосувало не менше двох третин від кількісного складу міської ради. Зрозуміло, що такий хід з боку міського голови, є не більше ніж маніпуляцією - способом дистанціюватися від вкрай непопулярного рішення, прикриваючись тим, що депутати прийняли його по-за волею голови (цей трюк активно використовувся два останніх роки у місті Вишневому). Насправді, якби міський голова не хотів забудовувати заплаву, то навіщо було на Виконавчому комітеті приймати рішення щодо затвердження кошторису будівництва дороги вартістю 65 млн. грн..( за ці гроші можна було б збудувати школу і дитячий садочок)саме вздовж ділянки «пойми» визначеної під забудову.

В результаті може вийти так, що громадські активісти прийдуть протестувати проти дерибану 15 га лісу,  а кишенькові ЗМІ покажуть, ніби, вони прийшли виступати проти «хорошого» мера, який наклав «Вето» на непопулярне рішення щодо забудови заплави. Можливо, саме на це розраховували невідомі особи надсилаючи ніким не бачений порядок денний Є. Мельничуку та М. Свистович?

Ми уже були свідками подібних провокації, коли для того, щоб уникнути присутності громади при прийнятті дерибанних рішень, міський голова тричі за день міняв час проведення 21 сесії. Навіть не всі депутати були про це повідомлені. Все це є грубим порушенням, втім так саме як призначення позачергової сесії без опублікування переліку питань, які будуть на ній розглядатися. Адже, коли призначається позачергова сесія, то вона призначається для розгляду якогось нагального питання, яке не може бути розглянуте пізніше. Наприклад, те ж питання про подолання вето, процедура і строки якого чітко регламентована Законом. А отже це питання свідомо приховується від депутатів опозиційних фракцій і громади.

Як би там не було і питання дерибану і забудови 15 га лісу, і питання забудови заплави є життєво важливими для Ірпеня та його мешканців, Які вже просто не можуть спокійно дивитися, як знахабнілі забудовники знищують місто, вирубують зелені зони, забудовують дитячі майданчики, погрозами і маніпуляціями витісняють приватний сектор. Ми нарахували більше 20 гарячих точок тільки в самому Ірпені, де люди виходять на вулиці, мітингують, подають в суди, щоб захиститися від свавілля влади та забудовників. Журналісти «журналістської варти» просто не встигають висвітлювати події із всіх проблемних локацій, адже в один день інколи відбувається по кілька акцій протесту незадоволенех мешканців Ірпеня. Це схоже на якусь агонію продиктовану, тим, що треба якнайшвидше все подерибанити, поки є така можливість, або тому, що владі дуже треба ресурси, щоб «закривати» питання, що, як відомо дорого коштує. В фейсбук та інших соцмережах все частіше лунають крики відчаю мешканців приватного сектору, яких витісняють багатоповерхівками, батьків, які не можуть влаштувати в садочок та у школу своїх дітей і змушені возити їх до Києва, господинь у яких затоплюються погреби та з вигрібні ями від порушення природного рівня води. Додаткове будівництво багатоповерхівок, навіть без того, що для цього буде знищено 15 га лісу та унікальну екосистему заплави, призведе до додаткового навантаження на комунікаційну та соціальну інфраструктуру міста, що спричинить значне погіршення умов проживання громадян міста.

Зупинити Це СВАВІЛЛЯ, можуть лише самі люди. Тому ГО «Територіальна громада м. Ірпінь» звертається до всіх здравомислячих громадян, хто усвідомлює, що безпечне і комфортне життя їхніх дітей залежить виключно від їхньої громадянської позиції, прийти на позачергову сесію яка почнеться о 10 год. 10 березня та не дати міській раді прийняти ті рішення, які є руйнівними для нашого міста і комфорту наших дітей.

Прочитано 1870 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+5 #1 Прокурор 07.03.2017 20:17
Действия Ирпенского городского совета будут признаны незаконными. 15 Га находятся за границами города. Это преступление согласно 364 КК Украины. Прошу общественность в срочном порядке сообщить об этих фактах действующим народным депутатам. Егору Соболеву, Ольге Черваковой, Семену Семенченку. Под видом Атошников воруют арестованнную землю. По этой земле в производстве есть уголовное дело. Прошу всех остановить этот беспредел.
Цитировать
+4 #2 Знаю 08.03.2017 19:04
Похоже на подделку. Этого вопроса нет в порядке денном. Карп на это не пойдет. Откупиться будет дороже чем прибыли будет.
Цитировать
0 #3 Щербина ЛОХ 11.03.2017 08:40
Щербина лошара так ему и передайте.
Цитировать
0 #4 жулік 13.03.2017 22:02
В м. Ірпінь і Приірпінні відбувається дикунство, жульництво, деребан, воровські схеми, БЕЗПРИДЄЛ збагачення окремих прилеглих до міського голови осіб забудовників. Цьому не покладе сам Карплюк почнеться серйозна перевірка адміністративними органами і наслідки будуть плачевними. Всі задумайтесь.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины