Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 01 марта 2017 18:17

Голова Громадської ради Микола Ковальчук поводив себе по хамськи і спровокував побиття Члена громадської ради Євгена Мельничука

Автор

28 лютого на засіданні Громадської ради «голова спілки ветеранів АТО» Антон Головенко напав і побив члена громадської ради, голову ГО «Територіальна громада м. Ірпінь» Євгена Мельничука, який також на той момент виконував функції журналіста за редакційним завданням сайту «Портал Ірпеня», ведучи відео зйомку.

Побиття відбулося на сцені прямо під час засідання громадської ради, а відтак, нагадувало шоу на зразок американського реслінгу: розлючений, із звірячим обличчям, Антон Головенко вискочив на сцену, схопив Євгена Мельничука, який сидів у президії, перевернув головою до низу і зі всієї сили кинув об підлогу, а потім непритомного почав копати ногами. Оговтавшись і зрозумівши, що зайшов занадто далеко, Головенко втік з місця злочину. В результаті нападу у Євгена Мельничука виявилася розсічена голова та травмовано коліно.

До кінця не зрозуміло, що саме спровокувало А. Головенка на такий вчинок. Хоча, на мою думку, з самого початку все було зрежисовано. Думаю, знаючи гарячу вдачу Євгена Мельничука, хамська поведінка голови Громадської ради Миколи Ковальчука, мала спровокувати першого на неадекватні дії, щоб використати їх як підставу для виключення його із членів громадської Ради, а заразом дискредитувати його як потенційного кандидата на посаду міського голови. Але, оскільки, Євген, треба віддати йому належне, на провокації не піддавався і поводив себе спокійно, в якийсь момент, все піщло непо сценарію…. і неадекватно повів себе уже один із учасників зрежисованого шоу А. Головенко. Як відомо, в останнього конфлікт з Євгеном на грунті того, що Є. Мельничук в суді оскаржує незаконність будівництва ЖК «Єсєнін» на земельній ділянці держлісгоспу, де Головенко отримав квартиру .
Отже, з самого початку Голова Громадської Ради при Ірпінському міськвиконкомі Микола Ковальчук поводив себе грубо інеадекватно, реагуючи на будь-які пропозиції Євгена Мельничука хамськими вигуками спрямованими на те, щоб принизити та виставити його в непривабливому світлі. Коли ж я спробувала захистити Євгена, то образи з його вуст посипалися і на мій бік: «перестань тарахкотіти», «заткнись». Звісно, Микола Ковальчук, як людина (якщо він такою є) має право на особисте ставлення до будь-кого, але для голови Громадської ради, тим більше під час засідання, така поведінка є неприпустимою. Вона є позорною і принижувала гідність не тільки його особисту, але і всієї громадської ради, серед членів якої жоден, окрім голови спілки підприємців Уляни Бойчук не зробив йому зауваження ні щодо принижень їхнього колеги Євгена Мельничука, ні щодо хамської поведінки щодо мене як жінки, представника громади і нарешті колишнього міського голови...

Усе це зафіксовано на відеокамері. Я зробила нарізку із самих показових моментів. Якщо, звісно хтось має якісь сумніви щодо правдивості викладеного мною, може отримати повний двох годинний відеозапис і зробити свої висновки самостійно.
В першому сюжеті видно, як Ковальчук реагує на пропозицію Є. Мельничука взяти до відома інформацію щодо роботи «Дивосвіту». Бачимо, що замість того, щоб як належить поставити пропозицію члена громадської ради на голосування, він почав обзивати його «хворим».

Потім я задаю кілька запитань щодо роботи дивосвіту (причому скажу запитання були без всякого підлогу), Ковальчук чомусь зривається і починає мене звинувачувати невідомо в чому (чесно із його промови, я так і не зрозуміла, що викликало таку хворобливу реакцію з його боку і що він взагалі хотів сказати?).
В наступному сюжеті видно, як Ковальчук повідомляє, що його включили до складу виконкому, як представника Громадської Ради, і що, голосуючи, він буде там представляти інтереси…. тут я не зрозуміла… один раз він сказав громади інший членів громадської ради. Але для цього щоб їх представляти, потрібно про них як мінімум знати, тому нічого дивного і неадекватного я не побачила в пропозиції Є . Мельничука в тому, що перед засіданнями виконкому Громадська рада, або окремі її представники, кому це цікаво, збиралися і обговорювала питання, які внесенні до порядку денного і вирішували, як М. Ковальчук має по них голосувати. Звісно мова ішла не про технічні питання, а про ті, які є проблемними. На що Ковальчук підірвався з місця, почав бризкати слиною і обзивати Євгена Мельничука «хворим», «чмом», що він «несе невідомо що», «що це не можливо слухати» тощо.
Я попросила М. Ковальчука, не переходити на особистості, а обгрунтовано, пояснити чому, йому не подобається пропозиція Мельничука, яка най мою думку є цілком обґрунтованою. Але той у відповідь став ображати і мене вигуками: «Закрий рот», «не тарахкоти», «замовчи тарахкотілка», «хто ти така».
Всупереч положенню про громадську раду, пропозиції Є. Мельничука ніхто не ставив на голосування, хоча це був найпростіший спосіб «заткнути йому рот», адже зрозуміло, що прогодована владою більшість громадської ради голосувала б так як потрібно Миколі Ковальчуку, якими б слушними не були пропозиції Мельничука. Але, я розумію, що не можна було навіть допустити , щоб ці питання ставилися на голосування, адже тоді буде прямо видно, хто є хто серед, так званої, «еліти» громадського активу.

Втім, все не закінчилося на звичайному хамстві голови ГР. Це була лише прелюдія.. Кульмінація наступила, тоді, коли М. Ковальчук звернувся до присутніх членів ГР затриматися, щоб вислухати людей, які нібито звернулися до Громадської ради із свою скаргою. Хочу зауважити, що перед тим, Микола Ковальчук, під час обговорення роботи організації створеної для дітей з особливими потребами «Дивосвіт», намагався не дати слова, матері інваліда, яка всього лиш хотіла поділитися своїми міркуваннями щодо його роботи (Це теж видно відео), а потім не давав нічого сказати багатодітній матерії члену громадській раді Галині Андріїшин (це в відео уже не потрапило).
Отож з дозволу членів ГР до залу ввійшли три жінки і сивий чоловік середнього віку, які є, нібито, сусідами Є. Мельничука і прийшли з метою повідомити про те, що Євген Мельничук , забрав у них землю, будується на їхній території, розвалив їхню хату і побив чоловіка і взагалі є бандитом якого треба вигнати і Громадської Ради і з Ірпеня. Не знаю, але думаю, що саме це за задумом режисера (подейкують, що ним є піар технолог скандального пастера –афериста Сандея Аделадже Петро Щербина), мало остаточно вивести з себе неугодного владі громадського активіста Євгена Мельничука, який вічно плутається під ногами і заважає прикривати Громадській Раді кримінальні оборудки мера Карплюка та його команди. Але той на диво сидів спокійно, підняв руку і мовчки чекав, коли йому дадуть слово у своє виправдання (бо мабуть думав, що має на це право).

З тої ситуації мабуть більше дратувалася я, бо замовний характер, того, що відбувалося був очевидний. На мої закиди, що такі питання повинні вирішуватися в суді, або як мінімуму в постійно діючій земельній комісії Микола Ковальчук знову почав мене ображати та принижувати (все на відео), тими ж згаданими уже мною раніше словами.

Далі утворився хаос: жіночки з сивим, але не старим чоловіком біля сцени чорноротили на Мельничука, хтось вимагав надати йому слово, але головуючий Петро Глієвий, ніби не бачив піднятої руки звинуваченого у всіх смертних гріхах Євгена, під боком якого гавкала і підгавкувала на різні лади відома скандалістка Лариса Небога; Із залу збоку інших членів громадської ради на адресу Жені теж звучали засудливі вигуки, вибігла голова спілки підприємців, член виконкому Уляна Бойчук, яка до того грала роль «доброго поліцейського», бо єдина вступилася за мене перед Ковальчуком, коли він мене ображав. А тепер і вона стала соромити мене, що я звязазалася з Євгеном Мельничуком, бо він виявляється, є дуже непорядною людиною. ІІ слова зіграли свою роль… В якийсь момент, я завагалася в правильності своєї позиції, але раптом згадала оповідання Марка Твена «Як мене обирали губернатором», як продовж виборчої компанії його звинувачували в самих неймовірних гріхах від убивств до некрофільства, а в кінці, після того, як під час зустрічі з виборцями, десятки дітей різних кольорів стали простягати до нього руки і кликати «татком», Марк Твен зняв свою, кандидатуру, бо йому стало зрозуміло, що навіть сама чесна людина з такою репутацією, не могла бути губернатором. Ситуація була настільки схожа, що мені захотілося сміятися, але в самий цей момент Із місця підірвався член ГР - Голова спілки ветеранів АТО Антон Головенко і попрямував на сцену. А тоді відбулося те, про що, я написала на початку. Згадуючи оповідання Марка Твена, я очевидно відволіклася, але з відео видно, що кілька секунд до того, Головенко кричав Євгену Мельничуку, щоб він «закрив своє Єб…ло», той у відповідь назвав його «Товстим Упирем»..

P. S.

Я не член Громадської Ради, але в той день пішла на засідання, бо там мало розглядатися питання незаконно завищених тарифів на перевезення в громадському транспорті по яким ми разом з Євгеном Мельничуком працюємо з робочою групою в облдержадміністрації. Адже ми маємо експертні розрахунки про те, що вартість проїзду завищена мінімум удвічі. Нам було, що сказати і запропонувати на Громадській Раді. Але видно, що громадська рада створена не для того, щоб представляти інтереси людей. А те, що її членами є М. Ковальчук та А. Головенко є взагалі ганьба і для громадської ради і для всього міста. Адже ми допустили, щоб нами керували злочинці, а їхні оборудки прикривають такі ж злочинці, але меншого рівня в Громадській Раді, але які готові на все аби підвищити свій, цей менший, рівень. Більшість членів ГР прикуплені грантами з партипаційного бюджету, квартирами та земельними ділянками мовчки підтримують бандитів. Наша ГО «Територіальна громада миста Ірпінь» буде ставити питання про відкликання цих одіозних членів Ковальчука і Головенка із складу ГР. сподіваюся, що громада підтримає нас своїми підписами.
Інакше: навіщо тоді ми робили Революцію Гідності?!!

Прочитано 1909 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+4 #1 Голова 02.03.2017 15:50
Кто такой Головенько ? Ну это прежде всего титушка Владимира Карплюка который благодаря активистам выхватил себе бесплатно квартиру на Есенина 30. Сам Головенько с Малина что в Киевской области. Имеет криминальное прошлое. Некоторое время отбывал наказание за разбой в Житомирской области. Отец его известный карточный шулер, которого на одной их сходок грохнули. Головенько своими темными делами связан с одним перевозчиком из Малына , неким Александром Столяром. Мать Головенько ходит в баптистскую церковь и рулит гуманитаркой. Благодаря этому она возила ему помощь на зону и Головеньку не пришлось кукарекать. Т.к многие знали Головенько за его прошлое то он решил покинуть Малын и прописаться в общежитии Налоговой академии. После этого был в АТО и попал в "рекруты" к Карплюку. Головенько связан с КРИРОМ. Это волонтерская организация которая не гнушается воровать деньги у Атошников. В КРИРе почти все наркоманы со стажем. Если Мельничука убьют то это сделал Головенько и КРИР.
Цитировать
+3 #2 Anna 555 03.03.2017 12:46
У меня родственники с Малина, они подтвердили, что Гловенко еще тот тип. занимался отжимом бизнеса у людей! А в ирпеня никакие атошники эго головой не избирали, он сам себя избрал, скорее всего это фейковый карплюковский проект, чтобы завести своих титушек сначала в ГР потом и в депутаты
Цитировать
0 #3 Галюся 03.03.2017 14:35
Мой комментарий конечно же удалите, как порочащий "святых активистов". Но сначала все-таки из любопытства прочтете.1.ЧТО ХОРОШЕГО насвистела Мирослава Свистович в ее бытность мэром Ирпеня?-(ответ ясен).2.По-хамски пишется через дефис (ив укр., и в русск., и даже М.С.так должна писать:-)))3.Мельничук "выполнял обязанности журналиста"?-ха-ха:-) Он двух слов не может связать.Он всегда и везде в роли скандалиста.4.На видео М.С.(адвокатессы Мельничука) хорошо видно: кто есть Мельничук (его задачи на всех ГО, сессиях и т.д.), какой он по отношению к людям, какой он "добропорядочный сосед", в чем причина конфликта.5.Хорошо, что среди присутствующих нашелся хоть один настоящий мужчина и врезал этому ничтожеству!!! Зло должно быть наказано, а хамское зло - наказали по-хамски, как заслужил.6.М.С.-ваше время истекло в бытность мэром. Теперь лечите патологический климакс и не скандальте публично, СТЫДНО!!!
Цитировать
0 #4 Avtor 03.03.2017 15:37
Ну голови спилки ветеранив можно бити всих, вин же ахтивист, а це святе слово для Украини.До певного часу.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины