Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

«Журналістська варта» випадково зняла складності пересування по Ірпеню

«Журналістська варта» випадково зняла складності пересування по Ірпеню

Нашому оператору випадково вдалося зняти як місцеві жителі виживають навесні в Ірпені. "Портал Ірпеня" вже писав про те, що через неприбраний сніг, який став танути при плюсовій температурі, Ірпінь став схожий на Венецію, скоріш за все це все пов'язано з непродуманістю нових тротуарів і доріг.

 

При цьому міська рада витрачає величезні гроші на «картинку» центральної частини міста: червоні колонні, статуї кількох жанрів, 5 видів ліхтарів і т.д. Але якщо відійти від цієї розкішної площі, то можна буквально потонути в першій же калюжі.

Хочемо звернути увагу, що в 2016 р. було витрачено 10 млн на неіснуючу дорогу по залізничному мосту, а вже в 2017 році збираються виділити 65 млн на дорогу в поле, мотивуючи тим, що потрібно розвантажити існуючі дороги, забуваючи про те, що існуючі дороги скоро можуть перестати вважатися дорогами через поганий стан.

Для обивателів Ірпінь зовсім інший, ніж в передвиборних плакатах або рекламних листівках забудовників, на 22 секундному відео найпростіший приклад побуту ірпінців.

Последнее изменениеСуббота, 25 февраля 2017 19:24

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины