Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Звіт про виконання бюджету за 2016 рік. Гроші на дорогу списані... Де дорога..?

Звіт про виконання бюджету за 2016 рік. Гроші на дорогу списані... Де дорога..?

Ось наприклад, вже витратили (!) майже 10 млн на дорогу під мостом. Дороги немає, й грошей вже теж.

- капітальний ремонт дороги з тротуарами по вул. Підгірна в м.Ірпінь Київської області (в т.ч. проектування) – 5517,5 тис.грн.
- капітальний ремонт дороги з тротуарами по вул.Гуцала (від вул. Громадянська до вул. Підгірна) (в т.ч. проектування) – 1224,4 тис.грн.

- будівництво дороги з тротуарами в м.Ірпінь від автомобільної дороги Р30 до вул.Підгірна в Київської області (в т ч. проектування) - 158,9 тис.грн.

 

- Капітальний ремонт земляного полотна з повним виторфуванням по вул.Підгірна від пров. Озерного до залізничного мосту в м.Ірпінь Київської обл. ( в т.ч.проектування) – 1506,2 тис.грн
- Капітальний ремонт земляного полотна з повним виторфуванням по вул. Підгірна від залізничного мосту до вул.Піщана в м.Ірпінь Київської обл. ( в т.ч.проектування) – 1394,6 тис.грн.

 

kujyhbt

 

 

Последнее изменениеЧетверг, 23 февраля 2017 21:28

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины