Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 14 февраля 2017 19:19

Заплава піде під забудову? На виконкомі дали 65 млн. на дорогу

Автор Олександр НАКАЗНЕНКО
Пойма піде під забудову? На виконкомі дали 65 млн. на дорогу Пойма піде під забудову? На виконкомі дали 65 млн. на дорогу

На сьогоднішньому засіданні Ірпінського виконкому під головування першого заступника міського голови Дмитра Христюка було надано дозвіл на розміщення цирку-шапіто «Сфера» на звичному місці за ЕКО-маркетом. Повне відео винкокому додається. 

 

Також дозволено роботу в нічний час караоке-бару «Білка», що на першому поверсі готелю «Ірпінь». З умовою дотримання порядку. У разі скарг громадян цей дозвіл можуть скасувати. Представниця цього закладу запевнила, що адміністрація бару стежитиме за порядком.

Потім перейшли до затвердження проектно-кошторисних документацій за поданням директора КП «Ірпіньжитлоінвестбуду» Ігоря Дворнікова. На відміну від багатьох попередніх проектів рішень вони приймалися не одностайно. «Утримувалася» селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина. 

Спочатку Христюк запитав чому вона «утрималася» в питанні голосування проти ремонту приміщення швидкої допомоги в дитячій лікарні, на який спрямували 239 тисяч грн. На це Ольга Володимирівна відповіла, що «утрималася» не від ремонту, а від прийняття такої проектно-кошторисної документації. «Система «Прозоро» підтверджує, що це нереальні цифри», – прокоментувала свою позицію Ольга Матюшина.

Надалі головуючий більше не перепитував Матюшину, яка «утримувалася» при затвердженні усіх інших проектно-кошторисних документацій.

Доповідач називав цифри досить тихо і якось непевно. У більшості випадків потрібно вивчати додаткову документацію, аби визначити адекватність затверджених сьогодні на виконкомі сум кошторисів. Проте, коли доповідач озвучив цифру 1 млн. 171 тис. грн. на «Капітальний ремонт сходових майданчиків будівлі Ірпінської міської ради по вул. Шевченка, 2а в м. Ірпінь Київської області», мені одразу стала близькою і зрозумілою позиція Ольги Матюшиної, яка не підтримала цей та інші відголосовані сьогодні кошториси. Подумати тільки – в Ірпені можна двокімнатну квартиру купити за гроші, які члени виконкому спрямували на ремонт сходових майданчиків свого приміщення.

Трохи заворушилися члени виконкому, коли озвучили суму 65 мільйонів 375 тис. грн. на «Будівництво дороги з тротуарами в м.Ірпінь від автомобільної дороги Р30 до вул. Підгірна в Київській області». Як пояснив Дмитро Христюк, «об’їзна дорога, яка планується, аби зняти навантаження через міст». Тобто, очевидно йдеться про проект нової дороги з тротуарами від «клумби» біля Водоканалу до залізничного мосту, яка пролягатиме в заплаві Ірпінь-річки. До речі, наразі спірне питання, наскільки цією землею має право розпоряджатися Ірпінська міська рада. Втім, це вже питання не скільки економічне, як політичне.

Виконком Ірпінь

Найпристрасніші дебати викликало питання про зміну адрес земельним ділянкам вулиць Пушкінської та Чехова.  Проти цього запротестувала громадськість на чолі з представницею державною ветеринарної служби Валентиною Шаповал. «Це все загальна площа ділянки по Пушкінській, 53, яку Гурін розбив на кілька ділянок, – зазначила Валентина Миколаївна. – Він хоче зараз затвердити проектну документацію змінюючи адресу на декілька інших адрес. На даний час матеріали щодо цієї ділянки знаходяться в прокуратурі, й є цивільна справа у нашому міському суді. Підтверджено те, що ця земельна ділянка, яка належала ветеринарній службі, була забрана у державного підприємства методом шахрайства – шляхом підроблення підпису. Вже є експертиза, яка це підтвердила. На даний час справи у прокуратурі. Там ще й незаконна вирубка лісу. Тому ми просимо до вирішення цього питання у суді і в прокуратурі взагалі не приймати ніяких рішень».

Після виступу Валентини Шаповал та представників громадськості Христюк сказав, що під час підготовки питання він буцімто не знав про всі його «підводні камені» й готовий у разі позитивного голосування ветувати питання, якщо йому нададуть відповідні документи.

Ремонт сходів Ірпінського виконкому за ціною квартири Також цирк-шапіто, нічна «Білка» та нова об’їзна дорога в заплаві Деякі члени виконкому наполягали на затвердженні цього рішення. Проте під тиском громадськості більшість членів виконкому «утрималися» – рішення не було прийняте.

Дополнительная информация

Прочитано 1982 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+3 #1 Громада 14.02.2017 21:43
Пипец. Я не понял. Кто такой этот Дмитрий Христюк? Мы голосовали Владимира Карплюка. И хотим его видеть в мэрах города. Христюк это не Карплюк и никогда им не будет. Это просто обложка дешевого журнала. Жители города хотят понимать почему пропал наш мэр? Если ему это неинтересно так пусть сделает публичное выступление и мы отпустим его на все 4 стороны. А нет -так пусть берет лопату и кидает снег вместе со всеми.
Цитировать
+4 #2 Gost 14.02.2017 22:08
мне интересно почему вы молчите про больницу что там ничего не строят за то вы кричите о другом меня бесит когда люди не видят реального но придумывают свое???
Цитировать
+3 #3 Mr. Muscle 14.02.2017 23:39
Христюк шестёрка Карплюка, а не самостоятельная фигура. А Карплюк шестёрка регионалов, которые убежали разграбив страну, а вот через этого карпика имеют стабильные перводы в рф.
Цитировать
+1 #4 1111 15.02.2017 10:47
Самая большая ошибка действующего пока мэра Владимира Карплюка это привлечение в свою команду таких ярых воров и вязточников как Юрий Д ( Фуфлыжник). Этот петух воровал вместе с Ярославом Месяцем земельные участки у простых бабушек. А теперь он работает вместе с Карплюком под крышей Левочкина. Только вот Левочкин уже сбитый летчик в Украине.
Цитировать
+2 #5 Andrii 15.02.2017 14:12
"Завхоз 2-го дома Старсобеса был застенчивый ворюга. Все существо его протестовало против краж, но не красть он не мог. Он крал, и ему было стыдно. Крал он постоянно, постоянно стыдился, и поэтому его хорошо бритые щечки всегда горели румянцем смущения, стыдливости, застенчивости и конфуза. Завхоза звали Александром Яковлевичем, а жену его-Александрой Яковлевной." 12 стульев
Цитировать
0 #6 Avtor 17.02.2017 10:56
Да уж...(с)
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины