Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 08 февраля 2017 17:11

Коли в Ірпені відкриється Novus-Eхpress?

Автор Олена Москаленко

Поки жителі мікрорайону «Синергія-2» очікують відкриття супермаркету «Novus-Eхpress», редакція Інформаційного порталу поцікавилася в Ігоря Оверко, забудовника житлового комплексу Синергія, чому цей Novus йде з приставкою «Eхpress», коли ж нарешті він відкриється і наскільки сильним виявиться вплив конкуренції нового супермаркету на магазин «Наш край», розташований буквально в сусідньому будинку.

«Дійсно відкриття затримується - підтвердив Ігор Оверко.
- Це пов'язано з погодними умовами. Через снігопади і хуртовини не можуть виїхати з Дніпра машини з холодильним обладнанням.

SAM 0677

Асортимент в магазині буде представлено повністю, як і в інших супермаркетах цієї лінії, тільки його обсяги становитимуть 70% від стандартних.
Поки йде підготовка до відкриття, персонал нового супермаркету проходить стажування. Всього в магазині будуть працювати близько 20 осіб персоналу, включаючи технічних працівників і охорону.

«Novus-Eхpress» - це новий продукт знайомих нам супермаркетів. Він стає більш пластичним в прив'язці до місцевості і будемо сподіватися, що він відкриється в потрібному місці і вельми доречно для жителів нашого нового мікрорайону.

SAM 0682

Що ж стосується конкурентноздатності магазину «Наш край», розташованого поблизу, то він своє завдання виконує: забезпечує мешканців прилеглих будинків всім необхідним. Власники магазину кажуть, що він працює з іншою категорією покупців і буде прибутковим і надалі.

На цій оптимістичній ноті закінчилося наше інтерв'ю і, будемо сподіватися, що з настанням перших теплих днів в новому мікрорайоні Синергія-2 відкриється новий «Novus-Eхpress», на заздрість конкурентам і на радість жителям. Перший в Ірпені, трохи іншого формату, але такий же щедрий, з хорошим сервісом, сумлінним персоналом і різноманітним асортиментом.

Прочитано 2687 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Ганнуся 11.02.2017 14:49
Цитирую Вероника:
Что за идиот писал статью?
щедрий, з хорошим сервісом, сумлінним персоналом
-------------------------------------------
Щедрый на что? о каком сервисе можно говорить когда он еще не работает? Персонал еще проходит стажировкуа он уже сумлинный, кто его таким назвал?
Укр СМИ в своем обличье!

Я вважаю, що Новус - один з кращих супермаркітів в плані асортименту, чистоти, швидкості обслуговування. Там і м`ясо завжди свіже, і вибір круп широкий. Сподіваюсь, що в Ірпені він також буде на високому рівні
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины