Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Чи будуть чиновники, підтримувати громаду Ірпеня, в питанні зниження вартості проїзду?

Чи будуть чиновники, підтримувати громаду Ірпеня, в питанні зниження вартості проїзду?

Вчора, 06.01.17 в соціальних мережах, в багатьох групах обсуждаелся питання, що тариф за перевезення пасажирів опустили до старих цін, термін дії старого тарифу встановлюється до 13.02.2017, тобто на час роботи комісії КОДА щодо обґрунтованості підвищення тарифів, а отже проїзд Ірпінь - Київ, повинен сьогодні коштувати 8 грн.

 

Редакція Порталу Ірпеня, постаралася розібратися, чи так це насправді в найближчих населених пунктах. Боярка, Вишневе, Коцюбинське, Ірпінь і приклад для наслідування Конотоп.

Раніше, Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко за результатами засідання міжвідомчої робочої групи щодо забезпечення підвищення мінімальної зарплати доручив Мінінфраструктури та місцевим органам влади вживати жорстких заходів реагування на необґрунтоване підвищення тарифів на пасажирські перевезення.
"Ніяких підстав піднімати ціни на проїзд сьогодні немає", - Розенко (http://censor.net.ua/news/424829/nikakih_osnovaniyi_podnimat_tseny_na_proezd_segodnya_net_rozenko)
Так само, голова КОДА А. Горган, дав розпорядження мерам міст, провести перевірку на обґрунтованість підвищення тарифів

kjhgf

 
Жителі Боярки та Вишневого, провели одну з найактивніших акцій з перекриванням доріг і результат довго не довелося чекати, відразу після акції була призначена робоча група і вже 06.02.17, жителі були приємно здивовані, зниженням тарифу, і побажали робочій групі серйозно підійти до перевірки підвищення тарифів

2017 02 07 11 39 07 92
poiu
 Жителі селища Коцюбинське, які провели моніторинг пасажиропотоку (http://kotsubynske.com.ua/2017/01/27/pereviznyky-pidnyaly-tsiny-kotsyubynske-monitoryt-pasazhyropotik), не змогли добитися бажаного результату, а їх зусилля просто звели нанівець. Мер Коцюбинського постійно ставила акцент, на завищену вартість проїзду. Напевно мова перекриття доріг, перевізники розуміють краще.
oimnhy
Багато жителів Ірпеня, були проти підвищення тарифів на перевезення пасажирів, але їх активні дії на відміну від жителів Боярки, Вишневого і Коцюбинського, обмежилися банальним підписанням петиції, яка в Ірпені як відомо, результатів не дає. Місцеві активісти запропонували акцію «Підвези земляка», яка і зараз продовжує працювати

 

Більш того, саму проблему підвищення тарифів, мерія Ірпеня ніяк не коментувала, більш того на офіційній сторінці міста немає ніяких згадок в бажанні розібратися в даній проблемі.
З Ірпінського чиновниками, давно вже потрібно користуватися більш радикальним мовою.
 
lkljh

Хочеться з гордістю згадати приклад міра Конотопа, який швидко відреагував на спробу перевізників підняти ціни з 3 до 6 грн (http://like.sumy.ua/news/politika/9751-mer-konotopa-zastavil-perevozchikov-umenshili-stoimost-proezda-v-marshrutkakh). Вже через два дні ціни, не тільки опустилися до старих тарифів, а більш того були опущені до 2,5 грн. Приклад позитивної роботи мера міста на лице.

lkjhbf
 
Вот такой вот позитивний і сумний приклад робіт мерій міст і активності громад. І хоч заходів Ірпеня В. Карплюк постійно знаходиться або в бігах або у відпустці, його заступник Д.Христюк постійно піариться і фотографується, як буд-то завтра вибори, реальні справи і проблеми міста, вони по ходу вирішувати не збираються. Громада продовжує культурно чекати в сторонці.

Последнее изменениеВторник, 07 февраля 2017 18:39

Комментарии   

+2 #1 Ганьба 08.02.2017 00:51
К автору...
Вы описали ситуацию, рассказали, что "...Громада продовжує культурно чекати в сторонці." И?...
У Вас, лично, есть какие-то конкретные предложения?
Вы тактично выразили мысль, что жители не проявляют достаточной гражданской активности. И что? В этом нет ничего удивительного.
Почему бы Вам, раз Вы такой активный, не организовать какую-нибудь мирную акцию неповиновения чиновничьему произволу и бездействию?
Написал... обвинил людей в бездействии.. И?...
Многим давно уже понятно, что ИГС превратился в ЗАО, и им до общественных проблем нет дела. А толку?
Писать можно долго, только им это "до лампочки".
Ничего личного. Просто, мне интересно знать, что сделали конкретно Вы (кроме писанины) для решения этой проблемы, при том, что вы обвинили жителей Ирпеня в бездействии.
Цитировать
+1 #2 Депутаты против 08.02.2017 18:43
Все маршрутки в Ирпене продолжают грабить Громаду. Никто из них не опустил цену на проезд. И все молчат. Где же ваша забота о людях господин Карплюк и Христюк? Сделайте наконец что нибудь для людей.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины