Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 05 февраля 2017 17:37

Кадастрова карта Ірпеня не відображає поточний стан справ

Автор
Кадастрова карта Ірпеня не відображає поточний стан справ Кадастрова карта Ірпеня не відображає поточний стан справ

Цікава річ, Публічна кадастрова карта. Ніби, ось вам доступ до інформації. А з іншого боку, залишається не зрозумілим, чому багато даних відсутні, не змінні досі, хоча про їх зміну керуючі міста чи давно повідомлені чи ними ж давно презентовані наочні зміни: винна відповідальних в Державних земельних кадастрах, чи тих, хто мав би бути ініціатором внесення змін.

Зрозуміло одне, якщо ти маєш право знати, знай - дивись, тільки без спеціальної освіти та навичок розуміння справжнього стану справ, отримати щось корисне від Публічної карти мало шансів. І ось торба прикладів:

1.Парк «Стельмаха» - всі ми знаємо, що йдуть суди, і Громада намагається його відвоювати. Тому тут ніяких змін немає. Але нижче, Парк «Героїв», з якого, багато років тому, почалася боротьба за зелені зони міста. Якась «хамовита» дама, тоді, махала документами права власності на територію, де лежать кістки солдатів, що полягли на полі бою, захищаючи нашу країну. І? Там досі «ділянки для будівництва житлових будинків».

1. Парк героїв парк стельмаха

2. Парк «Дитинства» - для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення. Це добре.

2. Парк дитинства

3. Парк «Покровський» все ж так само, має цільове призначення «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти». Пан Плешко, в усній формі просив «не нервувати» , бо парк є і буде, а то все проблеми з ДЗК. Поруч, «Алея Слави» - яка в публічній карті не існує.

3 Парк покровський алея слави

4. Парк «Дубки», там все добре. Тільки не зрозумілим є те, чому велика частина парку під одним кадастровим номером з призначенням «для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення», і є ще декілька дрібних ділянок парку, з різними кадастровими номерами, але з тим самим призначенням.

4 Парк Дубки

5. Парк «ім. Правика» має цільове призначення: парк культури. Сквер «Паламарчука» досі має визначення «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти»…колись, Управління освіти і науки навіть кошти на розроблення проекту будівництва садочку отримували, та вийшов сквер.

5 Парк Правика і на грибоєдова

6. І найцікавіше, це парк «Центральний», що був відкритий в червні 2016 р. Там доступність до публічності інформації в карті, просто відпочиває. Отже, під цифрою 1 є комунальна власність з цільовим призначенням:для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд; під цифрою 2 державна власність для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку; на цифрі 3 – пусто, а там же ніби якраз і є парк; цифра 4 - комунальна власність під медичний центр.

6 Парк Центральний 1

7. І на останок, за кладовищем по вулиці Університетській 15 га лісу, прощавай. Цільове призначення «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» , тип власності – комунальна.

7 Ліс за кладовищем
Отже, я, як громадянин та місцевий житель, бажаючи триматися активної життєвої позиції та виконувати свій, як не банально, громадянський обов’язок, не може зрозуміти, що, коли і як відображає Публічна кадастрова карта України. Чому карта не відображає наявного стану справ? Хто за це відповідальний та де знайти достовірні дані що регламентують тип власності на земельні ділянки та їх цільове призначення?

Прочитано 3387 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #1 Ганьба 05.02.2017 21:01
"...
6. І найцікавіше, це парк «Центральний», що був відкритий в червні 2016 р. Там доступність до публічності інформації в карті, просто відпочиває. ...
3 – пусто, а там же ніби якраз і є парк
..."
На участке под №3, в той части, где нет парка, несколько недель назад оградили забором и вырезали здоровые деревья. С какой целью, по-моему, очевидно.
Так же, как и очевидно то, что пока этих тварей не остановят сами ирпенчане, они будут продолжать уничтожать природные ресурсы Ирпенского региона, которые уже никогда не восполнить, т.к. будет негде это сделать. Печально.
Так и хочется пожелать этим гнидам всяких гадостей...
И я им их желаю... да побольше!
Цитировать
+5 #2 МУР 05.02.2017 21:04
Насчет 15 Га леса то там прокуратура вроде разбирается. Это случай когда лично Карплюк подкупил земельного регистратора за 20 000 у.е и присвоил этот кусок леса в комунальную собственность города. И только после того как Женя Мельничук позвонил Черваковой а та в свою очередь нагнула полицию и областную прокуратуру и получилось интересное уголовное дело в котором вина лежит полностью на Владимире Карплюке так как он лично писал письмо регистратору. Сейчас это уголовное дело за большие деньги тормозится . Поэтому Женя давай шевили Червакову, хватит ей отсиживаться в ВР. Пусть опять погоняет там прокуроров., пора Вове сушить сухари.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины