Menu

30 січня відбулося перше судове засідання забудовника "Орлан-Інвест Груп" проти журналістів

30 січня відбулося перше судове засідання забудовника "Орлан-Інвест Груп" проти журналістів 30 січня відбулося перше судове засідання забудовника "Орлан-Інвест Груп" проти журналістів

У понеділок, 30 січня, о 14.00 в міському суді Ірпеня відбулося перше судове засідання за позовом будівельної фірми «Орлан-Інвест груп» проти журналістів К.Хафізова і З. Замойського.

Незважаючи на те, що журналісти не робили звернення із закликом підтримати своєю присутністю, до суду прийшло близько десятка людей: члени Національної спілки Журналіст, редактора інших видань, просто місцеві жителі.

saranykjpg

Судовий процес вела суддя Саранюк Людмила Павлівна, вона ж голова Ірпінського суду

Адвокат Хафізова запропонував допитати свідків, на чиїх заявах базується обвинувачення, тому що є підозри, що це близькі до забудовника люди, позивач виразно був проти. Суд. Тимчасово відклав це питання.

У свою чергу адвокати «Орлан-Інвест Груп» наполягали на забороні відеозйомки судового процесу, але суддя дозволила зйомку.

advokaty orlan

адвокати позивача


Адвокати «Орлана» додали до документів справи, ще й вчорашню статтю, посилаючись на те що документи зі справи не повинні були бути віддані розголосу (дивна думка, відправляючи журналістам всі свої документи)

Адвокат Хафізова підготував досить об'ємне заперечення до позову, крім того Зореслав Замойський не зміг вчасно ознайомитися з документами справи, тому суд взяв перерву до 1 березня 2017. Г.

Відео суду готується до публікації. Наша редакція буде викладати відео з кожного судового засідання.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины