Menu

У перенесенні здачі скандальної новобудови ЖК «Єсенін» винна ... зима

У перенесенні здачі скандальної новобудови ЖК «Єсенін» винна ... зима У перенесенні здачі скандальної новобудови ЖК «Єсенін» винна ... зима

. Представник фірми «Орлан-Інвест» на форумі, присвяченому одному з їх новобудов - ЖК «Єсенін», підтвердив чутки, що будинок не буде зданий у 4 кварталі 2016 року. Натомість, здача очікується у 2 кварталі 2017 року.

2017 01 30 10 48 32

Таке перенесення забудовник пояснив ранньою і суворою зимою, і як тільки температурний режим дозволить, то об'єкт буде зданий. На тому ж самому форумі користувачі пишуть, що виявляється, що на деяких сайтах об'єкт вже вважається готовим, а документи вже видають у січні 2017 р. Така явна брехня обурила користувачів форуму.

2017 01 30 09 52 35

 

Крім того, користувачі того ж форуму обговорили і суд над журналістами, звинувативши забудовника у тому, щоб краще б він вчасно об'єкт здав, а не бігав за місцевими журналістами.

2017 01 30 09 50 42

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины