Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 28 декабря 2016 14:15

Громадські слухання відбудуться за принципом «мовчазної згоди». Для чого ІМР вводить людей в оману?

Автор

26 грудня на сайті міської ради з’явилась інформація про перенесення громадських слухань на 25 січня. Це чутки, які поширюються владою, з метою зриву події.

Розпорядження міського голови про перенесення громадських слухань не може вважатися чинним, оскільки, відповідно до статті 9 Статуту міста влада зобов’язана організувати громадські слухання не пізніше 14 днів від запропонованої ініціатором дати їх проведення. Сьогодні закінчується цей двотижневий термін.
Якщо ж, згідно з 11 статтею, міська рада протягом 5 днів не ухвалює жодних рішень стосовно організації громадських слухань, то вони проводяться за принципом «мовчазної згоди».

Снимок
Однак влада ігнорує Статут міста. На дверях міської ради висить повідомлення про перенесення громадських слухань, що не є правдивою інформацією.
Попри такі дії, ініціативна група робить все можливе, щоб повідомити максимальну кількість людей про те, що ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ СЬОГОДНІ о 18.00.

DSC 2285 1

Прочитано 1246 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины