Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 27 декабря 2016 17:18

ІМР намагається ввести в оману громаду. Громадські слухання відбудуться за планом!

Автор М.Б. Свистович, З.Замойський
ІМР намагається ввести в оману громаду. Громадські слухання відбудуться за планом! ІМР намагається ввести в оману громаду. Громадські слухання відбудуться за планом!

Вчора на сайті Ірпінської міської ради з’явилося оголошення про те, що, заплановані раніше на 28 грудня 2016 р. Громадські слухання щодо використання пайової участі забудовників та будівництво школи, перенесені на іншу дату.


Ми, ініціатори проведення громадських слухань повідомляємо Вас, що ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ як і заплановано 28 грудня на 18 годину (початок реєстрації на 17:00).

 

Підставою для проведення громадських слухань, є стаття 11 Положення «Про громадські слухання» де сказано, що якщо протягом п’яти робочих днів з моменту отримання радою належно оформленого письмового звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань не прийнято відповідного розпорядження про заходи з підготовки громадських слухань, громадські слухання проводяться за принципом "мовчазної згоди".
В даному випадку, якщо попереднє розпорядження міського голови скасоване, ми діємо згідно Положення так ніби цього розпорядження і не було. Адже є затверджена рішенням самої ж міської ради процедура, яка чітко передбачає строки : 3дні – для надання аргументованої відмови на проведення Громадських слухань та 5 день не пізніше якого, має бути видано розпорядження міського голови про підготовку Громадських слухань. На підготовку самих слухань Положенням дається 15 днів. Статутом не передбачено можливості перенесення Громадських слухань на інший день, або продовження строків підготовки. Звичайно ми не монстри і якби питання, про необхідність подовжити строки підготовки до громадських слухань стали на першому засіданні оргкомітету, ми б могли знайти компроміс прийнятний для всіх сторін. Але не можливо переносити Громадські слухання на іншу дату за 2 дні, коли запущена інформаційна компанія щодо часу та дати проведенням Громадських слуха

нь, випущено газети з оголошеннями, буклети тощо. Такі дії з боку ІМР можна розцінювати не інакше як провокацію, спрямовану на те, щоб дезорганізувати громаду і щоб на захід прийшло якомога менше людей.
Звертаємо увагу, що під час засідання оргкомітету по підготовці громадських слухань перший заступник міського голови Дмитро Христюк сказав наступне: «Ми повинні розуміти:дана ініціатива усіх турбує. І це абсолютно правильно. І позиція міського голови, і позиція кожного з нас така, що все має бути прозоро, щоби кожна людина бачила куди витрачаються кошти міського бюджету. Ми повинні так організувати слухання що би усі почули, як і куди розподіляються кошти. Думка кожного громадянина, чи «за» вона чи «проти» має бути почута. Такі слухання будуть проходити. Ми усім виконавчим комітетом будемо підтримувати».
Ми маємо черговий відеодоказ того, що у міськвиконкому сказане розходиться зі справами. На словах, привселюдно обіцяють одне, а далі роблять зовсім інше. Як інакше можна назвати факти, коли раптово знаходять «причини» для того, щоби не почути на слуханнях голос громади?


Тому ми як ініціатори, повідомляємо, Громадські слухання відбудуться як і було заплановано раніше на 28 грудня о 18 годині в актовій залі Ірпінської міської ради. Чекаємо Вас!

Прочитано 1332 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины