Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Програма "Гроші" повідомляє про повернення пастора Аделаджі

Програма "Гроші" повідомляє про повернення пастора Аделаджі

На телеканалі 1+1 у програмі «Гроші» журналісти провели розслідування, чим зараз займається скандальний пастор Сандей Аделаджа, який так тісно пов'язаний з Ірпенем, де живе та проводить зібрання, у яких беруть активну участь і наші земляки.

З його поведінки видно, що над головним сектантом України не тяжіє дамоклів меч правосуддя, бо почувається він дуже добре й продовжує проводити секретні зібрання своєї пастви.
Ми добре пам’ятаємо скандали, у яких був замішаний

Аделаджа – вибори Черновецького в Києві, реклама фінансової піраміди «Кінгз Кепітал», яка обібрала сотні тисяч українців. Після цього він на певний час зник. Проте гроші мають властивість закінчуватися. Спорожнілі кишені та безкарність з боку правосуддя надихнули чорного пастора знову вийти на «заробітки» – секретні богослужіння. 

 

У своїх проповідях Сандей повідав, що йому наснилася його африканська батьківщина – рідна Нігерія, куди він мріє повернутися. Але не один, а хоче забрати із собою максимальну кількість людей, які погодяться вирушити за своїм пастором. Для цього вони повинні володіти англійською та займатися якоюсь справою – звісно, бідні йому не потрібні.
І наче забувається, що є тисячі постраждалих від порад пастора. Дехто з них навіть покінчив життя самогубством. Деяких людей, які взяли кредити під заставу квартири, виселяють з житла. За одним кримінальним провадженням сьогодні нараховується 618 потерпілих, за іншим – понад 3 тисячі. Санкції передбачають до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Та на сторінці Посольства Божого почали з’являтися різдвяні оголошення із закликами прийти на зібрання, що проводяться у режимі секретності. І це враховуючи те, що зібрання протестантських єпископів вигнало Сандея з лона церкви та наклало заборону служити.
Чорним шлейфом за Аделаджі стеляться і секс-скандали, коли пастор відверто залицявся просто під час богослужінь, починаючи з «обнімашок» та «цілувашок». А в підсумку 35 жінок зізналися, що Сандей змушував їх до регулярних статевих стосунків, переконуючи прихожанок, що про це він… домовився з Господом.
Але схоже на те, що чорному пастору вдалося вирішити усі свої проблеми із законом, бо він просто світиться від радості та «Божої благодаті», будує великі плани на майбутнє, називаючи звинувачення з боку правоохоронців «липою».

За матеріалами програми «Гроші» (1+1)

 

 

Последнее изменениеПятница, 16 декабря 2016 18:42

Медиа


Комментарии   

+2 #1 Ирпенчанин Шурик 16.12.2016 19:42
Буратины - готовьте ваши денежки!!! Пастору без дураков и денег скучно!!!
Цитировать
0 #2 Арам Баргсян 16.12.2016 21:06
ааа! я думал его закрыли всерьез и надолго. Кстати, вопрос - почему его не депортировали в родную Нигерию?
Цитировать
+1 #3 Ганьба 17.12.2016 05:32
Цитирую Арам Баргсян:
...почему его не депортировали в родную Нигерию?
Знает куда долю засылать.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины