Menu

Програма новорічних та різдвяних заходів в Ірпені

Програма новорічних та різдвяних заходів в Ірпені

17 грудня в Центральному будинку культури (вул. Соборна, 183) починаючи з 09:00 проходитиме благодійний фестиваль «4Friends' Fest». 

Усі бажаючи матимуть змогу долучитись до благодійного ярмарку, зустрічі зі Святим Миколаєм, конкурсів «Тилентайм» та «Крихітка на мільйон».
Паралельно проходитиме фестиваль вуличної їжі.

18 грудня на центральній  площі міста (вул. Шевченка) починаючи з 14:00 проходитиме мистецька акція «Ой, хто, хто Миколая любить». Буде відкрита світлиця Святого Миколая. Проводитимуться фестивалі «Співай Ірпінь» та благодійна акція «Діти-дітям».

24 грудня в Центральному будинку культури (вул. Соборна, 183) починаючи з 12:00 проходитиме фестиваль «Андріївські вечорниці». В програмі конкурсне змагання самодіяльних колективів народної творчості Київської області.

25 грудня о 17:00 на центральній  площі Ірпеня запалить свої вогні новорічна ялинка. В новорічну ніч 1 січня святково-розважальні заходи на площі розпочнуться о 01.30. Біля ялинки з 25 грудня по 15 січня кожен день відбуватимуться розважально-анімаційні заходи для дітвори.

9 січня в залі засідань Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2-а) відбудеться фестиваль для дітей «Різдвяна зірка». Початок о 12:00.

15 січня в залі засідань Ірпінської міської ради починаючи з 16:00 відбуватиметься міжконфесіональний різдвяний концерт.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

  • Дата початку: Суббота, 17 декабря 2016
  • дата кінця: Воскресенье, 15 января 2017
  • Місце проведення: Ірпінь
  • Час початку: 00:00 - 00:00
  • Вхід: вільний
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины