Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 14 декабря 2016 12:51

«Друзі» мера Карплюка нищать природу під забудову, а винні «горе-активісти»

Автор Юрій Гонта

В Ірпені у приміщенні міської ради пройшло засідання молодіжної громадської ради при Ірпінському міському голові.

У цьому заході, який пройшов у форматі круглого столу, обговорювалися питання працевлаштування молодих спеціалістів, забезпечення їх житлом, ефективного життєзабезпечення міста тощо.
 

У своєму виступі перший заступник міського голови Дмитро Христюк окреслив багато проблем, які сьогодні хвилюють не лише молодь, а й загалом жителів нашого регіону. Одна з найбільш актуальних – енергозбереження. Посадовець розповів про співпрацю із НЕФКО – міжнародною фінансовою установою, завдяки кредитуванню з її боку на 4,5 млн. евро (під 4% річних) в Ірпені впроваджуватимуть енергоефективні технології, що економитиме 60% коштів, а це 12-15 млн. грн. на рік. Спочатку це торкнеться закладів освіти та медицини, а згодом і багатоквартирних будинків. Та чи звертатимуть увагу в цьому плані на приватний сектор? Та й відсотки треба покривати. Натомість «вбухані» колосальні кошти в парки та реконструкцію площі перед міськвиконкомом.
У тому, що Ірпінь потопає після відлиги та дощів у калюжах, Дмитро Христюк ставить у провину будівельним організаціям, які проводили ремонт доріг, оскільки вони не проклали лівньовки. Затягнулися й роботи по вул. Підгірна, яка є об’їзною під залізницею. Виявилося, не врахували, що там торф залягає на 3-5 метрів, тому від цього може «попливти» і дорога, і залізничний міст. Тому дорогу посадовець обіцяє аж навесні, разом з облаштуванням очисних споруд для талих та дощових вод, які потрапляють до річки. А чи не буде такого «плавання» з багатоповерховими будинками, які хочуть зводити на торфі у заплаві річки Ірпінь?

15555746 1003481689796103 1136957596 n


Також Христюк розповідав молоді, що ділянки і в заплаві, і по вул. Єсеніна – територія міста. Хоча правознавці доводять, що ці землі поза межами Ірпеня, і ті, які хочуть забудовувати, – сільськогосподарські, «друзям» мера Карплюка допомагають без зайвої тяганини змінювати їх призначення під спорудження багатоповерхівок (http://irpen.net.ua/item/1660-na-23-sesiji-deputati-veselo-rozdali-irpin-pid-zabudovu-svojim-lyudyam).
А винні у влади, як завжди, місцеві «продажні горе-активісти», які хочуть завести до нашого регіону міфічних київських забудовників. Хоча хіба що лише сліпий не бачить, що стрімкими темпами знищується ліс та ростуть новобудови від «друзів» мера, які переступають закони – і права, і людяності. Сумно, що влада насаджує свою думку в голови молоді, демонструючи подвійну мораль, часто перекручуючи факти на свою користь. Таким чином формується образ так званого «горе-активіста» – міфічного ворога міста, опозиціонера, який виступає проти поступального розвитку. Насправді громадський актив на заперечує облаштування парків та скверів, асфальтування доріг тощо, але наполягає на тому, щоб влада радилася з громадою у питаннях доцільності реалізації проектів та раціонального використання бюджетних коштів, спрямованих на ці заходи, оприлюднювала кошториси виконаних робіт для широкого загалу, щоб Ірпінь залишався зеленим, а не мав лише куценькі парки-резервації для відпочинку людей.

 

Прочитано 1370 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины