Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 30 ноября 2016 17:06

Триває збір підписів під петицією про проведення обліку та нумерування кожного дерева за європейським зразком.

Автор Юрій Гонта
IMG_6485 IMG_6485

28 листопада 2016 року розпочався збір підписів під петицією «Заборона на вирубку зелених насаджень в Ірпені», яку подала Юлія Смірнова. Цей документ мотивований тим, що останніми роками їх кількість у нашому місті катастрофічно зменшилася: на сьогодні вона у 5 разів менше, ніж того вимагають відповідні містобудівні норми. Унаслідок цього зріс рівень захворюваності населення на легеневий туберкульоз, особливо серед дітей.

Хаотична забудова в Ірпені, за відсутності дотримання визначених правил і норм будівництва, призводить до підвищення загазованості повітря та стрімкого погіршення екології.
Оскільки Ірпінь ще зберігає за собою статус міста-курорту, населення вимагає від органів місцевого самоврядування накласти заборону на вирубку зелені та взяти під захист кожне здорове дерево – як таке, що є власністю громади міста. Для цього необхідно провести облік зелених насаджень та нумерування кожного дерева за європейським стандартом, застосовуючи відповідні металеві жетони.
До кінця збору підписів залишається 88 днів. Станом на 30 листопада документ підписали 30 осіб із 300 необхідних. Просимо долучитися до справи збереження зелених насаджень в Ірпені!

Всіх небайдужих, просимо підписати петицію:
http://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/90

 

Прочитано 1479 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

-2 #1 388552156зв 01.12.2016 10:58
Пронумеровали , ну и что далее? Разруха то в головах .
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины