Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 23 ноября 2016 19:01

У Гостомелі відбулися громадські слухання по забудові: жодного голосування

Автор

     У середу, 23 листопада відбулися громадські слухання в Гостомелі стосовно зміни детального плану території (забудови) по вулиці Богдана Хмельницького. На ділянці колишніх теплиць (5,4 га) планується побудувати 5 будинків на 6-8 поверхів.


    Ці слухання викликали широкий резонанс. Приміщення Будинку культури «Чотири леви» було заповнене людьми вщент. Інформацію надавали представники державного підприємства НДПІ «Містобудування». Депутат селищної ради Наталія Чигринська зі сцени закликала обов’язково підтримати забудову, оскільки, на її думку, це – єдиний шлях розвитку Гостомеля.
Депутату активно опонували із залу, висуваючи аргументи, що у зв’язку зі збільшенням населення не вистачатиме місць у дитсадках та школах. «Збудуйте дитячий садок, тільки не на 60 місць, а такий, що задовольнив би реальні потреби жителів селища. Зараз ви тільки й робите, що будуєте, бо це вигідний бізнес і для забудовника, і для влади. Так час уже й про людей подбати», - так висловилася мешканка селища Інна Лісняк.
    Представниця «Містобудування» стала пояснювати, що будівництво дитсадка є у детальному плані, щоправда вона не уточнювала час його зведення та кількість місць.
Далі запитали і стосовно власника земельної ділянки, на якій планують забудову. За словами представників «Містобудування», ця земля належить ТОВ «Біг траст», з яким у забудовника існують певні договірні умови, та декільком громадянам (у формі земельних паїв). З ними теж є домовленості.
Далі слово взяв селищний голова Юрій Прилипко, який теж говорив про те, що перспективою селища є забудова: «Я роблю усе від мене залежне, щоби селище розвивалося. Думаю що зроблено вже немало. Та ще краще буде, коли доведемо до кінця справу побудови сучасного житла у нашому селищі. А з цим у нас будуть і дитсадки, і школи, й інша інфраструктура. Буде все, що потрібно жителям селища».
    Знову почалися заперечення із залу, що забудовник лише обіцяє, але не виконує обіцяного. Врешті це переросло в скандал і ледь не дійшло до бійки, коли в однієї жінки, яка задавали запитання, забрали мікрофон.
    На цьому збори й завершилися. Жодного голосування не було. Прийняте за результатами цих слухань рішення відповідно теж відсутнє.

Прочитано 2002 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+5 #1 Татьяна Невада 24.11.2016 08:51
Куда там Прилипко лезет? По нем тюрьма плачет. Без году неделя как мэр а на него уже куча уголовных дел имеется. Дочка депутат, жена нотариус, сын бывший сторудник прокуратуры. Семейка что надо. На подбор.
Цитировать
+1 #2 Петро 24.11.2016 16:53
Когда тихонько строят в лесу, где вообщем-то расти могут только ёлки- это полбеды, но когда сносят действующие теплицы с черноземом и коммуникациями!!??? Это просто бандитизм!! Какой же Прилипко мер? Какой он хозяин? Неужели мало пустующих земель?! Все жадность...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины