Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 23 ноября 2016 18:27

Чи лобіюватиме Парцхаладзе затвердження нових меж Ірпеня заради забудови Біличанського лісу?

Автор Юрій Гонта

    Льва Парцхаладзе, екс-першого заступника голови Київської облдержадміністрації, Кабінетом Міністрів України призначено заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Рішення про це прийняли під час вчорашнього урядового засідання.


    Відвідувачі мережі Фейсбук перейнялися питанням, що це означатиме для Ірпеня? Як відомо, ім’я Парцхаладзе тісно пов’язане із забудовою, зокрема й незаконною, на заповідних територіях. Виникали питання й щодо податкових декларацій цього посадовця, політика та бізнесмена. Так, у 2013 році нардеп заробив лише майже 15,7 тис. грн. (зарплата), а ось до статутного фонду підприємств він вніс 360 тис. грн. Зате у 2015 році його задекларовані доходи сягнули майже 1,4 млн. грн., з яких понад 102 тис. грн. – заробітна плата, а решта – доходи від відчуження нерухомості, цінних паперів та корпоративних прав.
    Дехто з громадян переконує, що забудовник Парцхаладзе потрапив у «солодку» тему державного дерибану. І дуже швидко йому будуть потрібні нові будівельні майданчики, які ще залишилися у лісових зонах Приірпіння. Можна припустити, що згодом високопосадовець розпочне у Верховній Раді України лобіювати питання щодо затвердження нових меж міста Ірпеня. Отже, тут між олігархічними будівельними кланами уже будуть розподілені відповідні земельні масиви. Тому громада має пильнувати та об’єднуватися проти забудовників Приірпіння, щоб не дозволити знищити природу і забудувати Біличанський ліс.

Прочитано 1553 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+3 #1 Где посадка мэра? 24.11.2016 08:59
Ворон ворону глаза не выклюет. Естественно что они вместе будут думать как застроить Беличанский лес. Ведь это халява. Возможно там разместят небольшой парк с развлечениями.Который отдадут пану Плешку в пользование. Остальное будут рубить и застраивать 16 этажками. Этот процесс уже наверное нельзя остановить. Если только Атошники не отобьют ему голову за этот беспредел.
Цитировать
+1 #2 Арам Баргсян 24.11.2016 16:35
парцхаладзе - соучредитель компании "21 век" и "квадрат украина". именно эти конторки стояли за реконструкцией крещатика и майдана в 2000 году. То есть эта человек один из тех кто изуродовал самое сердце Киева. Совсем неудивительно, что он продолжает свои делишки. дерибан выходит на немыслимый еще 3-5 лет назад уровень.
Цитировать
0 #3 Станислав 25.11.2016 11:16
"Послухали лисичку і щуку кинули у річку" - это про парцхаладзе и землю
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины