Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 22 ноября 2016 17:42

Михайло Гаврилюк підтримує знищення лісу та забудову Ірпеня: громада обурена

Автор Зореслав Замойский

     21 листопада народний депутат Михайло Гаврилюк провів прийом виборців. Під час прийому до нього зверталися громадяни з особистими та публічними питаннями.
За результатами цієї зустрічі можна зробити висновки, що нардеп підтримує забудову Ірпеня та в захопленні від роботи команди мера Володимира Карплюка. «Якби кожне місто мало такого міського голову як Карплюк, то не було б жодних проблем у нашій країні. Я готовий підтримати його у будь-яких його починаннях».


     В спілкуванні з громадськими активістами пан Гаврилюк підтримав забудову заплави річки Ірпінь, на аргумент що ця територія поза межами міста козак відреагував наступним чином: «Ну і що? Так все ж змінюється, зміниться і це. Потрібно будувати, бо така черга бійців АТО стоїть».
    Ці заяви Михайла Гаврилюка суперечать тому, що він говорив нещодавно на зустрічі з виборцями по вулиці Чехова, коли обіцяв розібратись з незаконними діями будівельної фірми «Орланінвестбуд», яку пов’язують з міським головой Володимиром Карплюком. Тоді він обіцяв разом зі своєю юридичною командою допомогти припинити незаконні дії з вирубки лісу та будівництва багатоповерхівки. Також він обіцяв посприяти в будівництві дитячого садочка.
    Такі на жаль зміни в поглядах народного депутата. Виникає питання: коли нардеп був щирий коли давав обіцянки допомогти громаді в боротьбі з забудовниками під час першого приїзду 8 листопада чи під час прийомі 21 листопада, коли він задекларував повну підтримку мера-забудовника?
    Також, не можна обійти увагою факти, що на прийом прийшли виборці, які вже раніше зверталися зі своїми проблемами до народного депутата Гаврилюка і не отримали від нього не те що дій, а навіть елементарної письмової відповіді. За два роки депутатства скандально відомий козак, лише зараз почав проводити прийоми виборців. Це теж багато про що говорить.
В соцмережах активно обговорюють візит Гаврилюка в Ірпінь. Ось що написала користувач Неля Лавровська: «Пан Михайло вважає що місто має розбудовуватись! А ліс ще трохи порубають і побудують потрібні школи-садочки. І заплаву забудують, бо потрібно житло атошникам (їх там цілий загін є). Останньою нотою було, коли ми сказали що заплава поза межами міста і суперечить генплану, відповідь: все ж змінюється. Після цього наше спілкування втратило сенс».
    Люди просто шоковані поведінкою народного депутата . Депутат міської ради Сергій Глиняний так написав з приводу побаченого Громадяни - шоковані :) .Селфі робити не стали.:
Ось такі невеселі висновки з приїзду Михайла Гаврилюка.

Hlinin coment

 

Прочитано 1226 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Станислав 22.11.2016 23:36
так а что вы хотели товарищи? У нас вон рядом с жилым домом на Рыльского 7-Ж "герой ато" прихватизировал участок земли с лесом. Теперь готовится к строительству хатынки, только для этого нужно десятка два сосен срезать. Не думаю, что у него есть разрешение на выпил деревьев на, но херою пофиг, даже заявил, что те, кто против застройки будут иметь дело с союзом ветеранов ато.
Вы когда поддерживали всех этих подонков и давали им власть чем-то думали? Неужели вы думаете что гаврилюки-парасюки изменят вашу жизнь к лучшему? Верьте дальше зомбоящику и щирым патриотам, сдадут украину полностью с потрохами.
Цитировать
+4 #2 Дмитрий2017 22.11.2016 23:39
«Вот так революция, — подумал он в своей розовой и аккуратной голове, — хорошенькая революция. Вешать их надо было всех, а теперь поздно…»

"— Молчи, гнида, — сказал он мрачно. — Молчать! — повторил он, внезапно раздражаясь. — Ты спасибо скажи нам, що мы тебе не расстреляли, як вора и бандита, за утайку сокровищ. Ты молчи, — продолжал он, наступая на совершенно бледного Василису и грозно сверкая глазами. — Накопил вещей, нажрал морду, розовый, як свинья, а ты бачишь, в чем добрые люди ходют? Бачишь? У него ноги мороженые, рваные, он в окопах за тебя гнил, а ты в квартире сидел, на граммофонах играл. У-у, матери твоей"
Булгаков "Белая Гвардия
Цитировать
-1 #3 Арам Баргсян 23.11.2016 15:11
Козак не зрадить! Вы всё врёте!
Цитировать
0 #4 Правда 24.11.2016 08:48
Всем кто хочет услышать правду про липового козака Гаврилюка то мой вам совет. Спросите у Петра Шевчука. Он вам расскажет. Петро Шевчук это лидер казаческого движения в Приирпенье. Он вам расскажет правду матку.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины