Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 19 ноября 2016 19:54

Депутати від ВО «Свобода» провели прес-конференцію з приводу порушень на сесіях ІМР

Автор Замойський, Хафізов

18 листопада фракція партії ВО «Свобода» у складі депутатів Богдана Мельничука, Лаврентія Кухалейшвілі та Сергія Глиняного прибула в студію «Портала Ірпеня» на прямий ефір.


Проте, з технічних причин прямий ефір не відбувся і довелося обмежитися відеозаписом з депутатами.

 

Депутати-свободівці в деталях пояснили причини своєї відмови відвідувати засідання ІМР. Так, головною причиною було названо непрозору розробку та оприлюднення порядку денного, присутність в ньому питань, які легітимізують незаконне відчуження земельних ділянок та продовження знищення лісу і багатоповерхової забудови.

Богдан Мельничук також розповів, що він стикався з фактами, коли на самій сесії депутати голосували за один проект рішення, а на підпис міського голові подавалася дещо інше формулювання цього рішення.
Лаврентій Кухалейшвілі зазначив, що з усуненням його зі складу земельної комісії ІМР продовжилася практика кулуарних домовленостей про виділення земельних ділянок. Він закликав громадськість та ЗМІ контролювати роботи депутатів і приходити на засідання земельної комісії.

Сергій Глиняний звернув особливу увагу, що на останніх сесія ІМР дуже багато питань зміни до пайової участі. Це призводить до того, що міський бюджет, громада міста втрачають великі гроші, а забудовники, перебуваючи в раді, або маючи домовленості з депутатами отримують надприбутки.

Окремо обговорювалася проблеми підтримки серед місцевих жителів, так Л.Кухашейвілі попросив прихильників і не байдужих жителів Ірпеня приходити на сесії щоб, хоча б морально допомогти активістам і депутатам опозиціонерам, які в меншості.

Розмова з депутатами від ВО «Свобода» пройшла на конструктивному рівні. Громаді є що почути. «Портал Ірпеня» продовжить прямі ефіри з депутатами місцевих рад Приірпіння. Запрошуємо для висловлення своєї позиції депутатів від різних фракцій.

Прочитано 1116 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+4 #1 Громада 19.11.2016 21:41
Все зрозуміло. Карплюк несе загрозу для всього Приірпіння. Всі його дії є непрозорими та частково неправомірними. Однак завдяки фінансовому ресурсу він ухиляється від правосуддя бо фактично купив всіх суддів Ірпінського міського суду та місцевих прокурорів. Будемо й надалі наглядати за його злочинними діями і настане час расплати за всі його непрозорі махінації.Слава Україні.
Цитировать
+3 #2 666 20.11.2016 11:07
Чего вы напали на мэра? Он что один ворует? Пишите больше за беспредел Карпенко и Оверко, Страховского и Маркушина. За Денисенка явообще молчу. За Плешко писать тоже не хочу. Так как его жополизость Карплюк ценит больше нежели реальную работу простых государственных служащих корторые и служат то народу за 2500 грн своей зарплаты. Ирпеню надо открыть глаза за откаты которые получает Саша Маркушин от застройщиков при подведении канализаций. Надо вам написать про местное ДАБИ, про начальника УПСЗН который получает землю от Карпа, про начальника милиции Падюка который тоже предал интересы службы. Проо это пишите. Воруют все. Не только наш доблестный мэр.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины