Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 14 ноября 2016 16:13

У поглядах різних гілок ірпінської влади на землі заплави річки Ірпінь виник дивний дисонанс?

Автор Юрій Гонта

     Користувачі мережі Фейсбук помітили на сторінці першого заступника міського голови Дмитра Христюка інформацію про розробку плану оперативних заходів щодо мінімізації та ліквідації торф'яних загорань у заплаві річки Ірпінь. Посадовець стверджує, що ці землі знаходяться за межами нашого міста. Водночас «Портал Ірпеня» уже повідомляв, що на останній сесії Ірпінської міської ради депутати пустили заплавні ділянки під забудову, вважаючи їх територією Ірпеня.

hristyuk torf   

 «Оперативний моніторинг, реагування та ліквідація загорань торф'яного настилу в заплаві річки Ірпінь тримаємо на постійному контролі. Вже зараз розробляємо відповідний план оперативних заходів щодо мінімізації та ліквідації торф'яних загорань на 2017 рік. На жаль, вирішення цієї проблеми лягає на плечі громад нашого регіону, незважаючи на те, що ці землі знаходяться за межами наших населених пунктів і функціонально за їх вирішення повинні відповідати Київська обласна державна адміністрація та інші обласні служби, проте, факт залишається фактом… На жаль, жодної ресурсної та фінансової допомоги від відповідальних обласних служб нам не надійшло... Нехай це залишиться на їхній совісті», – пише Дмитро Христюк.
     З іншого боку, коли на 23-ій сесії депутати Ірпінської міськради затверджували проекти переведення сільськогосподарських земель заплави р. Ірпінь під забудову і цього приводу виникли заперечення з боку представників фракції ВО «Свобода», то секретар ради Юрій Денисенко наполягав на тому, що ці ділянки входять до меж міста, пройшли усі відповідні погоджувальні процедури, тому міська рада може ними розпоряджатися.
Не зрозуміло, про які землі загалом йдеться у повідомленні Христюка? Хто і як має визначати, що вони входять чи не входять до меж міста? Чому між різними гілками місцевої влади у питанні заплавних ділянок виникає такий дивний дисонанс? Варто нагадати, що в Ірпінському міському суді розпочалися слухання за позовом прокуратури Ірпеня стосовно незаконності рішення сесії Ірпінської міської ради від 15 лютого про розробку змін до детального плану території, обмеженої вулицями Гайдара, Достоєвського, Маяковського, провулком Озерний (заплави річки Ірпінь), що врешті передбачає їх забудову багатоповерховими будинками.

Прочитано 1335 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+4 #1 Костя красавчик!!! 14.11.2016 20:21
Дима Христюк просто балабол вместе со своим хазяином Карплюком. Вот это это забрехались. Любое движение по земле которая расположена на пойме это преступление в сфере служебной деятельности. Статья 364 если я не ошибаюсь. Как они не боятся правосудия?
Цитировать
+2 #2 Депутат 15.11.2016 09:16
В 2017 году депутаты хотят всю пойму присоединить к городу. И за деньги будут менять целевое назначение садовых участков. Так что бабушки готовьте свои денежки. ))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины