Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 09 ноября 2016 15:29

В комунальному підприємстві «УЖКГ «Ірпінь» мешканцям міста відмовляють у видачі довідок

Автор Зореслав Замойский

      «УЖКГ Ірпінь» фактично має монополію на видачу довідок про сімейний стан громадян. Фахівці комунального підприємства вміло цим користуються.
     Це підприємство, яке в народі продовжують за старою звичкою називати «ЖЕК», не змінює методів роботи. Чомусь для того щоби отримати довідку за формою №3 про склад сім’ї, треба спочатку оплатити нараховану ЖЕКом плату за послуги, байдуже чи вони буде надані користувачу, чи ні.


     Як поскаржився мешканець Ірпеня Сергій Петелько, він подав документи для отримання закордонного паспорту для своєї неповнолітньої доньки, з нього почали вимагати довідку з ЖЕКу про склад сім’ї і відразу заявили, що він має оплатити нараховану йому плату за комунальні послуги в його квартирі, у якій він з родиною власне протягом тривалого часу і не мешкає. Лише після факту повної сплати він зможе отримати потрібну довідку.
Не втручаючись до питання нарахування плати виникає питання: а чому це КП «УЖКГ Ірпінь» користується своє монополію на видачу довідок фактично вимагає в людей гроші? Чи не має передувати таким діям хоча б висновок суду та провадження органів державної виконавчої служби?
     Судячи з повідомлень у ЗМІ та скаргах мешканців, це не перший випадок, коли підприємства-монополісти вимагають від громадян сплатити чималі кошти за вчинення дій, які прописані в їх статутній діяльності, при тому що більшість таких питань є спірними і мали б напевно вирішуватись в судовому порядку.

Прочитано 1162 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Право 10.11.2016 20:45
Дії Державної міграційної служби з цього питання - НЕЗАКОННІ. До чого тут УЖКГ? ДМС повинно своєчасно то повно надати громадянам адміністративні послуги БЕЗ довідок комунальних підприємств. На сьогоднішній день Мінсоцполіти
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины