Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 05 ноября 2016 09:06

Суд визнав незаконними спроби депутатів минулого скликання усунути з посади селищну голову в Коцюбинському

Автор

3 листопада Ірпінський міський суд своєю ухвалою визнав незаконними дії депутатів Коцюбинської селищної ради 8 квітня 2016 року, коли на сесії депутатська більшість від партії «Нові обличчя» несподівано проголосувала за зміщення Ольги Матюшиної з посади селищної голови.


Тоді ж було захоплено саме приміщення селищної ради. У Коцюбинському люди почали збиратися на віче з вимогами провести перевибори депутатів та притягнути до відповідальності винних у підбурюванні, підготовці та реалізації заколоту.
14 квітня Верховна Рада України ухвалила рішення розпустити Коцюбинську селищну раду, враховуючи незаконні дії депутатів.
17 липня в селищі пройшли перевибори депутатів, у результаті яких партія «Нові обличчя» втратила абсолютну більшість у раді.
Під час подій у Коцюбинському постійно була помітна присутність посадових осіб Ірпінської міської ради, зокрема першого заступника міського голови Дмитра Христюка та секретаря ІМР Юрія Денисенка, котрі фактично керували процесом усунення від влади Ольги Матюшиної.

Прочитано 1171 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #1 Правда Ирпеня 07.11.2016 09:13
Поселок Коцюбинское хочет забрать под себя уголовный авторитет "Медведь" он же Сергей Даниш. Который работает в тесной связке с Владимиром Карплюком.Но Ольга Матюшина сделает все чтобы преступники не смогли раздеребанить Беличанский лес.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины