Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 04 ноября 2016 14:06

Звідки гроші та хто стоїть за рекламною компанією «Я – Бучанець». Подробиці про новий громадський рух Бучі

Автор
Фото из ФБ Иван Иванович Фото из ФБ Иван Иванович

У Бучі розпочалася рекламна кампанія «Я – Бучанець». Саму ідею і підхід користувачі соціальних мереж сприйняли зі здивуванням. Щоб прояснити ситуацію, хто стоїть за цим рухом і що вони хочуть, Інформаційний Портал провів власне розслідування.

 

Хоч на офіційному сайті організації відсутні контакти, але нам вдалося зв'язатися з Ігорем Мостовим, який на сайті позиціонувався як громадський діяч і активіст руху.

У приватному спілкуванні нам вдалося дізнатися, що організація не має чіткого лідера і є громадською ініціативою, а за мету рух "Я – Бучанець" ставить перед собою об’єднання громад напередодні ймовірних змін територіальних кордонів Приірпіння. Так, Ігор Мостовий звернув увагу, що згрупуватися частково їх підштовхнули події в Коцюбинському, де, на їхню думку, всупереч закону і внаслідок кадрових змін селище рухають в орбіту Києва. А рух "Я – Бучанець" може об’єднати активних людей навколо нового адміністративного центру новоутвореної громади (якщо об’єднання Бучі та населених пунктів, які розташовані поряд, відбудеться).

Мозговой на баннере

На громадську ініціативу "Я – Бучанець" звернули увагу завдяки потужній рекламній кампанії, тоді як сайті позиціонувалися абсолютно прості люди. Звідки гроші?
І. Мостовий: "Загалом нами було орендовано 40 банерів по 1300 грн. за кожен, терміном на 1 місяць. Тобто виходить 52 тис. грн. Члени нашого руху надають посильну допомогу. Наприклад, особисто я допоміг в розмірі 10 тис. грн. А в даний момент наш рух активно потребує фінансування, оскільки скоро підійде час оплати орендованих площ. До нашого руху ми закликаємо приєднатися активних жителів Бучі, ставлячи перед собою завдання взаємодії громади і влади. Тому ми не приймемо вже чинних представників влади. Запрошення вступити в наші ряди було розіслано навіть затятим опозиціонерам міста. Нам цікаві в першу чергу люди, здатні адекватно, критично сприймати ситуацію в місті".

Ігор Мостовий розповів, що це громадське формування буде займатися і проблемами екології, наприклад, відстоювати зелені зони, шукаючи шляхи створення домовленості з владою. Тому, як продовження рекламної кампанії, на бордах планують публікувати і різних представників флори та фауни, оскільки зі зростанням кількості населення міста страждає популяція тварин і рослин, які, як ніхто інші, потребують захисту. Тому в планах "Я – Бучанець" підписання спеціального меморандуму про заборону вирубки тих зелених зон, які ще залишилися в місті.

На питання, яку роль у цьому русі посідає А. Федорук, Ігор Мостовий сказав, що ніяку, оскільки мер є просто жителем міста. Але хочемо зауважити очевидне протиріччя: в останньому розпіареному ролику Федорука, де Анатолій Петрович запрошує жителів Бучі прийти на переатестацію міського голови, у його кінці стоять посилання на сайт громадського руху "Я – Бучанець". А самого Ігоря Мостового можна було помітити як активного члена мітингів на захист Федорука на останніх акціях.


Мостовой на Митинге

Що ж стосується персони Мостового, то остання згадка в пресі була про те, що він напав на активіста Євгена Мельничука, і навіть по факту цей випадок з нападом був внесений до ЄРДР, де прізвище Мостового фігурує як нападника. Як доказ, можна подивитися відео нижче.

Самого руху, то момент формування і активної фази рекламної кампанії збіглися з періодом оголошення підозри меру Федоруку та можливою передвиборною підготовкою в рамках нової об’єднаної громади, яка, швидше за все, буде навесні 2017 року.

Прочитано 4975 раз

Похожие материалы (по тегу)

МедиаКомментарии   

+11 #1 Ирпенчанин Шурик 04.11.2016 20:03
Какие отвратительные рожи. Отдайте скомунизденное бабло пенсионерам и неимущим..Бигморды они ставят..Начувайтесь... Если власть вас не "закроет" на Балановку -а это лучший вариант для вас..Будете сигать с балконов в Бучанских новостроях..На Ирпенском кладбище мест хватает..А можно между Бучей и "склянкой" место найти..Вот така сказочка малята-титушата....
Цитировать
+8 #2 Карплюк на ЗОНЕ 06.11.2016 11:11
Как вообще выросли эти гиганты мошеннических схем- Карплюк и Федорук? Да все просто. Они оформляли нашу городскую землю на подставных лиц. И потом за 100 долларов забирали у них. Так они построили ЖК "Новатор", ЖК "Ричтаун" Подняв первые миллионы они привели к власти других застройщиков. И укрепились. Теперь имеем в городе мощную группировку застройщиков и титушек под вывеской "Новые лица". Мы сами виноваты. Поверили им, а оказалось что зря.
Цитировать
+6 #3 Ирпенчанин Шурик 06.11.2016 19:15
Вчера ехал по Варшавке на машине - из Ирпеня в Бучу...Кыждые сто-двести метров эти мерзапакостные бигморды..Это ж сколько бабла угрохали упыри?..Да воздастся им по делам ихним..Мерзость запустения...Ну а "новым харям" я никогда не верил - волки(шакалы) в овечьей шкуре...Старые все они - выкормыши сластолюбца и мздоимца Пети Мельника..Но он хоть работал по понятиям. А эти лица-хари беспределом занялись...Посмотрел вчера что творится напротив Гранд Лайфа..Пипец - во что эти уроды превратили пойму Бучанки..Это экологическая катастрофа...Здохните гады........
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины