Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

За оздоровленням дітей Буча лідирує на теренах Київщини

За оздоровленням дітей Буча лідирує на теренах Київщини

     За підсумками оздоровчої кампанії дітей Буча посідає у цьому напрямку одне з провідних місць серед інших населених пунктів Київщини. Так, у 2016 році розширено межі їх відпочинку та відновлення здоров’я. За рахунок коштів з місцевого бюджету 331 дитині вдалося побувати у різних куточках нашої країни (у 2015-му – 198). Зокрема, у Волинській, Закарпатській, Миколаївській та Херсонській областях.


     Виконком Бучанської міської ради ухвалив Положення про порядок відбору та направлення дітей міста на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів у 2016 році, створено відповідну координаційну групу. З міського бюджету виділено 1,145 млн. грн. (у 2015-му – 732,7 тис. грн.). У першу чергу путівки надавали дітям, які потребують посиленої соціальної уваги та підтримки: сироти – 51; інваліди – 54; діти загиблих учасників АТО – 5; учасників АТО – 59; з багатодітних сімей – 401; діти ВПО (внутрішньо переміщених осіб) – 68.
     У шести пришкільних таборах із 30 травня по 16 червня 2016 року відпочило 500 дітей. Для більш повноцінного відпочинку їх забезпечували канцелярськими та спортивними товарами, медикаментами, організовували перевезення груп на екскурсії. За межами Бучі відновили здоров’я та відпочили 30 дітей.
З боку Київської облдержадміністрації забезпечено оздоровлення 66 юних бучанців. А ще 121 дитину оздоровлено по лінії охорони здоров’я через педіатричне відділення Бучанської міської поліклініки.
    Отже, на 15 жовтня оздоровлено 2454 дитини (77,4% від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років – їх на сьогодні у місті 3172).


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины