Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 02 ноября 2016 15:23

Чи виростуть у заплаві річки Рокач (Буча) багатоповерхівки?

Автор Юрій Гонта

      На офіційному сайті БМР з’явилося оголошення, що 28 листопада о 15:00 у Бучанській міській раді (м. Буча, вул. Енергетиків, 12) пройдуть громадські слухання з питань розгляду матеріалів «Детальний план території орієнтовною площею 30 га, для розміщення садибної забудови з об’єктами побутового призначення та інженерної інфраструктури на території садового товариства «Берізка», яке розташоване у межах вулиць Володимира Антоновича, Мельниківської, Зеленої, Волошкової в м. Буча Київської області».

     Подання пропозицій для подальшого їх врахування у матеріалах ДПТ просять надсилати до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Бучанської міської ради з 28 жовтня по 26 листопада 2016 року. Їх реєстрація проводиться у Центрі надання адміністративних послуг БМР.
     Свого часу дачний кооператив «Берізка», який заснували у 1988 році (охоплював понад 500 земельних ділянок), був відокремлений від інфраструктури Бучі, що створювало для людей, які тут живуть, різні проблеми. Громада звернулася до міської влади про допомогу в їх вирішенні. На підставі звернень було ухвалено відповідні рішення, місто взяло кооператив на свій баланс.
     Начебто позитивний крок у бік людей, але не все так просто – надто ласий шматок ці 30 га. Ми вже давно знаємо, як депутати-чарівники можуть з неймовірною легкість переводити землі, визначені під сільськогосподарське призначення, садибну забудову, на спорудження багатоповерхівок, змінивши їх цільове призначення. Тому чому б у заплаві річки Рокач не з’явитися таким багатоквартирним спорудам? Тим паче, що розробник ДПТ – досить «популярний» у нашому регіоні ТОВ «Ладопроект», через яке «пройшли» численні забудови, зокрема й ті, які були визнані незаконними. Цікаво, що на даний час і мер Анатолій Федорук, і секретар ради Василь Олексюк відсторонені судом від виконання своїх посадових обов’язків. Але справа їх живе…

berezka 1 1

Прочитано 1579 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины