Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Чи виростуть у заплаві річки Рокач (Буча) багатоповерхівки?

Чи виростуть у заплаві річки Рокач (Буча) багатоповерхівки?

      На офіційному сайті БМР з’явилося оголошення, що 28 листопада о 15:00 у Бучанській міській раді (м. Буча, вул. Енергетиків, 12) пройдуть громадські слухання з питань розгляду матеріалів «Детальний план території орієнтовною площею 30 га, для розміщення садибної забудови з об’єктами побутового призначення та інженерної інфраструктури на території садового товариства «Берізка», яке розташоване у межах вулиць Володимира Антоновича, Мельниківської, Зеленої, Волошкової в м. Буча Київської області».

     Подання пропозицій для подальшого їх врахування у матеріалах ДПТ просять надсилати до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Бучанської міської ради з 28 жовтня по 26 листопада 2016 року. Їх реєстрація проводиться у Центрі надання адміністративних послуг БМР.
     Свого часу дачний кооператив «Берізка», який заснували у 1988 році (охоплював понад 500 земельних ділянок), був відокремлений від інфраструктури Бучі, що створювало для людей, які тут живуть, різні проблеми. Громада звернулася до міської влади про допомогу в їх вирішенні. На підставі звернень було ухвалено відповідні рішення, місто взяло кооператив на свій баланс.
     Начебто позитивний крок у бік людей, але не все так просто – надто ласий шматок ці 30 га. Ми вже давно знаємо, як депутати-чарівники можуть з неймовірною легкість переводити землі, визначені під сільськогосподарське призначення, садибну забудову, на спорудження багатоповерхівок, змінивши їх цільове призначення. Тому чому б у заплаві річки Рокач не з’явитися таким багатоквартирним спорудам? Тим паче, що розробник ДПТ – досить «популярний» у нашому регіоні ТОВ «Ладопроект», через яке «пройшли» численні забудови, зокрема й ті, які були визнані незаконними. Цікаво, що на даний час і мер Анатолій Федорук, і секретар ради Василь Олексюк відсторонені судом від виконання своїх посадових обов’язків. Але справа їх живе…

berezka 1 1

Последнее изменениеСреда, 02 ноября 2016 19:26

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины