Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 31 октября 2016 21:30

Нерухомість за кордоном та десятки ділянок, а ходити на офіційну роботу економічно невигідно - Карплюк опублікував декларацію

Автор Журналістська варта
Нерухомість за кордоном та десятки ділянок, а ходити на офіційну роботу економічно невигідно - Карплюк опублікував декларацію за 2015р. Нерухомість за кордоном та десятки ділянок, а ходити на офіційну роботу економічно невигідно - Карплюк опублікував декларацію за 2015р.

Міський голова Ірпеня, як і інші чиновники продемонстрував нажите «непосильною працею» майно. Серед якого виявилися і квартири в Польщі і десятки ділянок на сотні тис. дол.США. Володимир Андрійович Карплюк, отримав в інтернеті прізвисько «Вова67», за те, що вказав в декларації аж 67 квартир, як змінилося добробут мера? Самих квартир в родині Карплюк залишилося всього 15 з яких 3 в Польщі, зате додалося ділянок. А найнижчою прибутковою справою стала офіційна зарплата ...

Отже, перебуваючи на мерській посаді, йому вдалося заробити 76506 грн. А загальний дохід, з урахуванням зарплати, банківських дивідендів, доходів від продажу нерухомого майна та цінних паперів, від здачі в оренду, сягнув 3958147 грн.

Станом на минулий рік Карплюк був власником 20 земельних ділянок, що розташовані на території різних населених пунктів (Буча, Ворзель, Коцюбинське), 2 житлових будинків (Буча), 7 квартир (4 – у Бучі, 3 – в Польщі), а також 3 інших нежитлових приміщень (Буча).

У власності мера лише автомобіль KIA CEE'D (2013 року випуску) та мотоцикл BMW K1600 (2012 року випуску).

kia mera

 

На Карплюка зареєстровано й знаки для товарів і послуг «НОВІ» та «НОВІ ОБЛИЧЧЯ» (вартість активів невідома).

Його дружині Ларисі Карплюк у 2015 році вдалося заробити 825417 грн., з урахуванням зарплати, банківських дивідендів, доходів від продажу нерухомого майна та цінних паперів, від здачі в оренду. Отже, вона була власницею 9 земельних ділянок (у Бучі та Нижній Дубечні Вишгородського району), 2 житлових будинків (Буча), 8 квартир (Буча, Київ), 4 офісних приміщень (Буча), 1 промислово-складського приміщення (Ірпінь), а також 4 інших нежитлових приміщень (Буча).

З її іменем пов’язані юридичні особи – ТОВ «БАЙ КАР» та «Піар-Лайн».
У Лариси Карплюк є автомобіль ВАЗ 21099 2005 (року випуску). Також вона задекларувала авто Audi Q7 (2008 року випуску), власником якого є невідома третя особа.

Ця пані фірма розкриває численні зв'язки сім'ї Карплюк з іншими «кланами» і забудовниками Приірпіння.

2016 10 31 21 00 32
Інформація надана бізнес пошуковою системою https://youcontrol.com.ua

Цю фірму в декларації оцініють аж в 7000 грн,  а найвідомішу рекламну агенцію в Ірпене - Pr Line в 750 грн. 

Загальний дохід родини Володимира Карплюка за 2015 рік сягнув 4783564 грн. Загальна сума грошових коштів на банківських рахунках, а також рахунках не банківських фінансових установ: 400000 доларів, 46542 євро, 14 307052 грн. Водночас мер позичав третім особа 9913000 грн. Має готівки 1900000 грн. і 350000 доларів. Готівкові кошти дружини – 350000 грн., 50000 доларів та 30000 євро.


Загальна площа всіх ділянок сім'ї Карплюка становить 56 981 кв.м. Маємо 5.6981 ГА якщо ж продати кожну сотку по 1000 у.о. то ПРИМІРНА ціна вийде понад півмільйона доларів США.

 

Забув чи не хотів вказувати в декларації В.А. Карплюк і те, що є засновником «Журналу Приірпіння» це показує сайт Державного реєстру друкованих засобів масової інформації. Що ще «забув» вказати Володимир Андрійович залишається здогадуватися, можливо, журналісти ще знайдуть ці «забуті» фірми мера.

2016 10 31 21 28 02

Висновок з цієї декларації такий, що працювати мером Ірпеня саме не вигідне для В.А. Карплюка справа, т.к за цей непосильна праця, було зароблено всього 76 506 тис грн. що дорівнює приблизно 2900 у.е. ціна найдешевшого автомобіля в сім'ї Карплюка - ВАЗа, питанням залишається, що ж змушує ходити на роботу стільки багатого людини з нерухомістю на пів. Млн. доларів та маючи квартири в Польщі?

 

Дополнительная информация

Прочитано 1629 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #11 Автор не бреши 02.11.2016 14:49
Цитирую Ганьба:
Цитирую Автор не бреши:

... якщо фіз. особа не володіла на кінець звітного року ... корпоративними правами якоїсь юр. особи, то і декларувати це не потрібно, не дивлячись на те, що колись ця ж фіз. особа була засновником цієї юр. особи. ..

Чего Вы так раздухарились? Причем тут юр. особа ООО "Пульсар Приирпенья"? В статье нет ни слова про ООО "Пульсар Приирпенья". В статье идет речь о журнале!!! У Вас есть информация, что Карплюк вышел из состава учредителей журнала? Предоставьте людям. Автор использовал открытый источник информации (Реестр печатных СМИ) в котором четко указан состав учредителей.
Знову ж таки: розмова глухого з німим. Журнал - це товар/продукт. Хто його випускає? В даному випадку - ТОВ "РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ "ПУЛЬСАР ПРИІРПІННЯ". В мене є інформація що в цій ТОВ немає серед учасників згадуваної вами особи. Це загальнодоступна інформація на сайті мінюсту (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch)
Цитировать
+5 #12 Автор не бреши 02.11.2016 14:59
Цитирую Ганьба:
Что не так? Чего Вы не доказываете с пеной у рта, что карплюк не есть учредителем ООО "Пупкин"? А потому, что это ООО "Пупкин" не указано в учредителях журнала "Пульсар...". Точно так же в учредителях журнала нет ООО"Пульсар Приирпенья", а есть конкретные физ. лица. Повторю вопрос: причем здесь ООО "Пульсар Приирпенья"?
Другой вопрос нужно ли указывать в декларации, что ты являешься основателем журнала. Но это, именно, другой вопрос.

Ніхто з піною нічого не доказує, тим паче тим, хто не спроможний перевірити правильність інформації, а сліпо стає на сторону брехні (я не захищаю Карплюка, а перевіряю наведену в статті інформацію - і вважаю, що автор статті в першу чергу повинен перевіряти інформацію, перед публікацією). В попередньому коментарі я зазначив, яке відношення має ТОВ "РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ "ПУЛЬСАР ПРИІРПІННЯ" - не згодні, докажіть/аргументуйте звортнє.
Цитировать
-3 #13 Ганьба 02.11.2016 19:47
Вы не в адеквате! Такого юр.лица как ТОВ "РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ "ПУЛЬСАР ПРИІРПІННЯ" - несуществует!!! Любой здоровый человек может в этом убедится используя Вашу же ссылку.
Дальнейшее общение считаю не целесообразным.
Цитировать
0 #14 Ганьба 02.11.2016 20:00
"Автор не бреши", приношу извинения, ТОВ - существует, оно в процессе ликвидации. Но я так и не увидел связи этого юр. лица с журналом, кроме как с ваших слов. Есть похожее название, но это не о чем не говорит.
Цитировать
+2 #15 Автор не бреши 02.11.2016 20:03
Цитирую Ганьба:
Вы не в адеквате! Такого юр.лица как ТОВ "РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ "ПУЛЬСАР ПРИІРПІННЯ" - несуществует!!! Любой здоровый человек может в этом убедится используя Вашу же ссылку.
Дальнейшее общение считаю не целесообразным.

Не в адекваті, а вірніше тупий, той хто не вміє користуватись реєстром. Для тупих: безкоштовний запит - юр. особа - і вводимо код ЄДРПОУ 38571792 (бо бачу такі адекватні по назві не можуть знайти).
Цитировать
+2 #16 Автор не бреши 02.11.2016 20:13
Цитирую Ганьба:
"Автор не бреши", приношу извинения, ТОВ - существует, оно в процессе ликвидации. Но я так и не увидел связи этого юр. лица с журналом, кроме как с ваших слов. Есть похожее название, но это не о чем не говорит.

Тобто журнал, росте на дереві чи на грядках??? Чи може його випуском хтось займається? КВЕДИ ні про що не говорять? В реєстрі все видно. І учасники в реєстрі двоє із засновників журналу. Зв'язку не має? Тоді продовжуйте сліпо вірити "адекватним" авторам і журналістам правди Ірпеня.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины