Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 30 октября 2016 16:55

Мер Бучі подав електронну декларацію: доходи дружини набагато більші від зарплатні чоловіка

Автор Зореслав Замойский

     Міський голова Бучі подав електронну декларацію про доходи за 2015 рік. З цього документа можна зробити висновки, що основу фінансового благополуччя сім’ї Анатолія та Людмили Федоруків складають саме прибутки від бізнесової діяльності дружини Анатолія Петровича.


     У власності дружини Федорук Людмили Іванівни перебуває три земельні ділянки загальною площею: 5278 квадратних метрів і загальною вартістю:  1232687 гривень.
Наявна квартира площею 134,10 кв. м. та гараж площею 19.30. Вартість нерухомості в декларації не вказано.
     Також у власності Федорук Л.І. вказано приміщення групи аптек  площею 80.10 кв.м. та нежитлове приміщення площею 50.10 квадратних метрів.
У власності доньки мера Бучі Федорук Анастасії Анатолівни задекларовано квартиру в Бучі площею 88.10 метрів квадратних.
     Далі в декларації бачимо 31 об’єкт, який значиться в графі «квартира, інший об’єкт нерухомості, інше офісне приміщення» без детального розкривання що саме це за об’єкт нерухомості, також відсутні відомості про вартість цих об’єктів. Увагу привертає, що право власності на 20 з 31 об’єкту виникло  14.12 2012 р. Якщо підрахувати загальну площу цих 31 об’єктів нерухомого майна, то вона становить 1496.80 метрів квадратних.
     У власності дружини перебуває й об’єкт незавершеного будівництва: житловий будинок площа якого, не вказана.
З транспортних засобів у родини Федоруків два автомобіля: «Мерседенс-Бенц 500», 2013 р. випуску, який задекларував Федорук А.П. та «Лексус 350» 2010 р. випуску, вказано, що перебуває у власності Федорук Л.І.
     Міський голова задекларував річну заробітну плату, яку він отримав в міській раді в розмірі  123745 гривень. Його дружина вказала, що сума ії доходу від підприємницької діяльності склала 1101665 гривень. Крім того, пані Людмила отримала прибуток від трьох операцій з відчуження нерухомого майна на загальну суму 1909400 гривень.
Має Л.І. Федорук і грошові активи в банках. В КБ «Київська Русь» в неї рахунок в сумі 53562, а ПАТ «Укрсоцбанк» вона має  7822 гривні.
Нематеріальних активів, цінних паперів, корпоративних прав, подарунків, фінансових зобов’язань родина Федоруків немає.

Прочитано 1981 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #1 Ирпенчанин Шурик 30.10.2016 21:14
Зореслав - всё правильно..Только он уже никакой не мер..Малость отстранил суд его от управления городом..Наворовал сцуко денег - а Бучанская больница ...Не дай Вам Бог туда угодить..Морг работает просто супер ..Сервис на высшем уровне ..Надеюсь керманычу Ирпеня и Бучи окажут достойные почести...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины