Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 27 октября 2016 13:29

Мери міст Приірпіння мають подавати декларації про доходи у електронному вигляді

Автор Зореслав Замойський

Міські голови міст Приірпіння мають подавати електронні декларації про власні доходи та наявне у власності майно. Ці документи мають бути у вільному доступі.
Такий висновок можна зробити, виходячи із роз’яснення, розміщеного на сайті Асоціації міст України, стосовно кола посадових осіб органів місцевого самоврядування, які мають подати декларацію за минулий рік через електронну систему подання та оприлюднення таких документів.


Серед переліку, зокрема, вказані й посади міських голів міст обласного значення. Відповідно до примітки до статті 50 Закону України «Про запобігання корупції» у сфері місцевого самоврядування до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, віднесено осіб, посади яких частиною першою статті 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» віднесені до першої-третьої категорій. Тобто мова йде про посади:

Київського, Севастопольського міського голови, міських голів (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення);
голів обласних, районних, районних у містах рад;
перших заступників та заступників міських голів (міст – обласних центрів) з питань діяльності виконавчих органів ради; секретарів міських (міст – обласних центрів та міста Сімферополя) рад;
заступників голів обласних рад та Севастопольського міського голови, заступника міського голови – секретаря Київської міської ради;
керуючих справами виконавчих апаратів обласних та Севастопольської міської рад.
Вважаємо, для даного випадку вказаний перелік посадових осіб вичерпним.
Також повідомляється, що згадана асоціація звернулася до Національного антикорупційного бюро для отримання офіційної позиції з цього питання.

Прочитано 1203 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины