Menu

Чому на державний університет перекладають проблеми міської комунальної сфери?!

  • Автор  Зореслав Замойський
Чому на державний університет перекладають проблеми міської комунальної сфери?!

З початком опалювального сезону 2016/2017 університет Державної фіскальної служби України знову зіткнувся з проблемою теплопостачання багатоквартирних житлових будинків розташованих в Ірпені за адресою вулиця Садова, 47, 61, 61а, 61в, в яких мешкають понад тисячу людей.


Попри те, що в статутною діяльністю вишу не передбачено надання таких послуг, а потужностей котельні УДФСУ вистачає лише для забезпечення власних потреб, з настанням холодів знову виникло питання централізованого гарячого водопостачання та теплопостачання цих будинків. 

Ця проблема виникла в 2015 році. Раніше ці будники перебували на балансі вишу, відповідно були підключені до мереж університету. Потім за схемами екс-ректора Петра Мельника квартири були приватизовані, а самі будинки стали об’єктами комунальної власності міста Ірпеня. Цікавою є позиція Ірпінського міськвиконкому, керівництво якого у офіційному листуванню, чомусь пропонує вишу передати власну котельню КПП «Теплоенергопостач» . Також, в листі від 05.05.2016 р. за підписом першого заступника Ірпінського міського голови Дмитра Христюка йдеться про те, що комунальне підприємство «Теплоенергопостач» маючи котельню на одній вулиці з цими будинками не має змоги замінити котли на більш потужні та провести тепломережі щоби забезпечити будинки теплом та гарячою водою. Офіцийна причина: відсутність в бюджеті коштів.

Звичайно, коштів не може бути на елементарні потреби містян, коли їх вливати в «проекти реконструкції центральної площі міста». Та фонтанами з центру не обігріти мешканців багатоповерхівок на Садовій. Ось і доводиться керівництву УДФСУ знову братися за вирішення непритаманних вишу справ, брати на себе турботу за людей, які не з власної вини опинилися в складних обставинах. Будинки на балансі міста, і відповідно державний навчальний заклад не може брати на себе проблеми об’єктів комунальної власності. З боку керівництва університету був запропонований варіант встановлення будинкових лічильників теплової енергії, що дозволило б наприклад визначити втрати теплоенергії, щоби вони було покладені не на виш, а на мешканців квартир. Вартість одного такого лічильника близько шістьдесяти тисяч гривен, що є по кишені бюджету міста.
Люди фактично можуть опинитися в умовах «Алчевська-2». Холодна пора року не чекає, вона вже настала. Чомусь міська влада Ірпеня в черговий раз зняла з себе відповідальність.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины