Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 26 октября 2016 14:58

Чому на державний університет перекладають проблеми міської комунальної сфери?!

Автор Зореслав Замойський

З початком опалювального сезону 2016/2017 університет Державної фіскальної служби України знову зіткнувся з проблемою теплопостачання багатоквартирних житлових будинків розташованих в Ірпені за адресою вулиця Садова, 47, 61, 61а, 61в, в яких мешкають понад тисячу людей.


Попри те, що в статутною діяльністю вишу не передбачено надання таких послуг, а потужностей котельні УДФСУ вистачає лише для забезпечення власних потреб, з настанням холодів знову виникло питання централізованого гарячого водопостачання та теплопостачання цих будинків. 

Ця проблема виникла в 2015 році. Раніше ці будники перебували на балансі вишу, відповідно були підключені до мереж університету. Потім за схемами екс-ректора Петра Мельника квартири були приватизовані, а самі будинки стали об’єктами комунальної власності міста Ірпеня. Цікавою є позиція Ірпінського міськвиконкому, керівництво якого у офіційному листуванню, чомусь пропонує вишу передати власну котельню КПП «Теплоенергопостач» . Також, в листі від 05.05.2016 р. за підписом першого заступника Ірпінського міського голови Дмитра Христюка йдеться про те, що комунальне підприємство «Теплоенергопостач» маючи котельню на одній вулиці з цими будинками не має змоги замінити котли на більш потужні та провести тепломережі щоби забезпечити будинки теплом та гарячою водою. Офіцийна причина: відсутність в бюджеті коштів.

Звичайно, коштів не може бути на елементарні потреби містян, коли їх вливати в «проекти реконструкції центральної площі міста». Та фонтанами з центру не обігріти мешканців багатоповерхівок на Садовій. Ось і доводиться керівництву УДФСУ знову братися за вирішення непритаманних вишу справ, брати на себе турботу за людей, які не з власної вини опинилися в складних обставинах. Будинки на балансі міста, і відповідно державний навчальний заклад не може брати на себе проблеми об’єктів комунальної власності. З боку керівництва університету був запропонований варіант встановлення будинкових лічильників теплової енергії, що дозволило б наприклад визначити втрати теплоенергії, щоби вони було покладені не на виш, а на мешканців квартир. Вартість одного такого лічильника близько шістьдесяти тисяч гривен, що є по кишені бюджету міста.
Люди фактично можуть опинитися в умовах «Алчевська-2». Холодна пора року не чекає, вона вже настала. Чомусь міська влада Ірпеня в черговий раз зняла з себе відповідальність.

Прочитано 4001 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины