Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 17 октября 2016 17:53

У Бучі прихильники місцевої влади провели «Народне віче»

Автор Юрій Гонта

У Бучі 16 жовтня прихильники місцевої влади вирішили провести «Народне віче». До такого кроку їх підштовхнуло те, що Печерським судом м. Києва було відсторонено від виконання своїх обов’язків секретаря міської ради Василя Олексюка. А 18 жовтня те ж саме може очікувати на мера Анатолія Федорука. Ініціатори віча стверджують, що такі дії «відбуваються на замовлення та з метою знищення місцевого самоврядування», це рейдерське захоплення міста.


Варто нагадати, що докази причетності бучанських очільників до дерибану державних земель, вкритих лісами першої категорії, активісти почали збирати ще на початку 2000-х. Саме тоді можновладці легким розчерком пера перетворили столітні дуби та сосни фактично на якісь чагарники. І з «метою збереження» рослинності, за згоди депутатів, роздали самі собі та наближеним, потрібним людям з числа високопосадовців, представників правосуддя, правоохоронних органів майже тисячу гектарів землі та пустили під забудову. Відповідальність за суто кримінальні дії тепер намагаються нам подати як політичний тиск на опонентів. Як зазвичай, активно використовують адміністративний ресурс – стягують на різні заходи «боржників» (свого часу отримали землю, посаду тощо), бюджетників, представників забудовників, пригодованих атошників. Цікаво, що одна з вимог віча – повернути кримінальну справу з Печерського суду до Ірпінського, з «метою прозорого судового розслідування». Сподіваються, що тут буде легше домовитися з місцевою Фемідою?

Прочитано 1371 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+5 #1 Громада Бучи 17.10.2016 19:18
Это все закономерно. Украсть сотни гектар в лесу это нормально. Пусть теперь кормят вшей на лагере. А там гляди и за Карплюком придут.
Цитировать
0 #2 Жителька 17.10.2016 20:33
Чомусь народ Бучі та Ірпеня схиляють до вибору з двох зол: або місцеві деребанщики, або київські, але також деребанщики.... Невже немає тих, хто дійсно хоче зробити своє місто по-справжньому кращим, не забудовуючи?!
Цитировать
+5 #3 Ганьба 17.10.2016 20:58
Цитирую Жителька:
... Невже немає тих, хто дійсно хоче зробити своє місто по-справжньому кращим, не забудовуючи?!

Та і будувати можна, але ж по людські, з належною інфраструктурою, дотримуючись норм та Законів, поважаючи інтереси людей та прислухаючись до Громади, а головне, не знищуючі багатовікове навколишне середовище.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины