Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Депутаты ИМР просят привлечь к ответственности Карплюка за создание организованной преступной группировки

Депутаты ИМР просят привлечь к ответственности Карплюка за создание организованной преступной группировки

Депутаты городского совета Ирпеня от ВО «Свобода» 12 октября опубликовали открытое обращение к Генпрокурору Юрию Луценку, что бы он обратил внимание на многочисленные нарушения законодательства Украины и привлек к ответственности действующего мэра В.Карплюка не только за деребан земли, но и за создание Организованной преступной группировки. Депутаты от других фракций, например, БПП, видимо так не считают и борятся с коррупционерами только в отдельно взятых городах. 

Прохання до Генерального прокурора Юрій Луценко!

Карплюк має бути притягнутий до відповідальності не лише за причетність до дерибану лісових земель у Бучі, а в більшій мірі за створення організованого злочинного угрупування забудовників, яке він і очолив. Отже, лише факти:
Створення корупційної мафіозної системи, націленої на використання ресурсів міста для ведення будівельного бізнесу, коли всі структури міської влади пристосовані для сприяння збагаченню будівельної мафії.
Розпоряджання землями поза затвердженими межами міста (будівництво ЖК «Суворов»- 5 га, «Благодатний» - 10 га, «Шервуд-парк» - 1 га, «Фреш-сіті» - 7,5 га,початок будівництва на ділянці 3210900000 зона 03 квартал 011 – 1 га. (Все – на місці знищеного лісу). Затвердження детального плану забудови заплави р.Ірпінь – 15,5 га на землях сільськогосподарського призначення із знищенням меліоративної системи.
Втручання в систему державного реєстру з метою внесення незаконних даних – Лісовий квартал 3210900000:01:175:0033 – 15 га; табір «Дружба» 3210900000:01:074:0044 та 3210900000:01:073:0027 – 3,5 га.
Розкрадання комунальних земель шляхом передачі їх у користування афільованим структурам або фіктивним пільговикам, в тому числі й з прикриттям статусу воїнів АТО : 3210900000:01:152:0089 -«Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення» - 10.8915 га; Мінеральна 7, 7ж, 1 га – схема оренда-суборенда з кінцевим «бенефіціаром» ТОВ Орлан-інвест; Чехова 27 (КНКМЦ, 13,5 га) –ТОВ Орлан-інвест; Єсеніна 30,32 – 1,5 га – ТОВ Орлан-інвест; 3210900000:01:088:0003,комунальна власність - 3,5 га –надання в оренду ТОВ Мікросистем-інвест (В.Карплюк), з підлогом документів сесії та інше.
Використання схеми безоплатної передачі землі через суперфіцій - 3210900000:01:089:0222 2,15 га –І. Оверко (депутат ІМР, будівельна компанія наближена до В.Карплюка), ЖК Новооскольський, Сінергія.
Корупційні діяння через порушення положень закону про пайові внески, використання моделі списання коштів на пайову участь замість зарахування їх в спеціальний фонд міського бюджету. Непрозорість використання коштів пайової участі, відсутність документів, технічних проектів та кошторисів. Загальна сума списаної пайової участі перевищує 50 млн грн.
Використання комунальних підприємств для розкрадання міського бюджету. Відмови за вказівкою В.Карплюка в проведенні громадського аудиту комунальних підприємств.
Порушення Генерального плану м. Ірпінь при наданні містобудівних умов в частині зміни цільового призначення ділянок, в тому числі земель сільськогосподарського та рекреаційного призначення Пушкінська, 61-в, Чехова 27, 28, табір «Зоркий», табір «Дружба», невідповідності розміщення будівництва багатоквартирних житлових комплексів в зонах індивідуальної та малоповерхової забудови – по всьому місту.

Затвердження містобудівних умов з порушеннями висотності будівель, щільності населення, будівельних та санітарних норм в питаннях розміщення будівель, відстаней до інших будівель, інсоляції, протипожежної безпеки, газифікації, існування прибудинкових територій, озеленення територій, забезпеченості дитячими, спортивними, паркувальними та технічними майданчиками.
Відсутність контролю та надання мовчазної згоди на ведення робіт по будівництву об‘єктів IV та V категорій складності за деклараціями, отриманими на об‘єкти ІІІ категорії (в місті будується більше 20 16-поверхових та 10-поверхових будинків.

Порушення Закону про мораторій на зміну цільового призначення земель рекреаційного та спортивного напрямку через прийняття рішень про надання в користування та власність цих земель, порушення природоохоронного законодавства, знищення зелених зон, лісів 1 групи а також дозволів на зрізування дерев на цих територіях – вул. Чехова 27, 28, табір «Дружба», табір «Зоркий», Мінеральна 7, 7ж. та інш.

Сприяння уникненню сплати податків від продажу новозбудованого житла – перевірка потрібна в усіх будівельних кампаніях.
Порушення Закону про доступ до інформації, ненадання відповідей на запити депутатів, громадських організацій та громадян в питаннях надання відомостей про розпоряджання комунальною власністю, рішень сесій, фінансової діяльності виконкому, комунальних підприємств, проектів забудови територій, благоустрою міста, проектно-кошторисної документації та інш. (фактів кілька десятків).
Порушення положень законодавства щодо необхідності проведення громадських слухань з питань комплексної та квартальної забудови, без отримання висновків природоохоронних експертиз та техніко-економічних обгрунтувань будівництва – ЖК Мінеральний, Статус, Річ-таун, Гранд-Віллас, Фаворит, Комфортний, Благодатний, Чехова 27, Фреш-сіті, Новооскольський, Сінергія та інше.

Депутати Ірпінської міської ради:

Мельничук Б.О., Глиняний С.М., Кухалейшвілі Л.Ю.


Комментарии   

+4 #1 Опер 13.10.2016 15:00
А почему за создание ОПГ? А что за убийство своего начальника СБ - Романа Павлюченко уже садить его не надо?
Цитировать
0 #2 388552156зв 13.10.2016 20:10
Уважаемые ирпенчане , а вам не кажется что сам Луценко точно такой же? Ну какой с него прокурор , после того как его мордой в пол в самолете положили?
Цитировать
+2 #3 Босс 13.10.2016 23:08
Не знаю как Луценко но Карп ликвидировал своего начальника СБ который знал много интересного и за криминальную и за личную жизнь Володи. Что есть уже неприемлимым среди нормальных людей.
Цитировать
+3 #4 Александр 13.10.2016 23:12
ВСЕ ЦЕ НАГАДАЄ ДЕШЕВУ КОМЕДІЮ..ЧИСТА МАХНОВЩИНА.. ВІД Провладної партії.Не вдалось захопити ІРПІНЬ...ДАВАЙ З'ЇМО МЕРА..МОЖЕТ НЕ ТРЕБА...?????
Цитировать
+4 #5 Олександр.res 14.10.2016 02:44
Я житель міста Ірпінь. Я бачив, яке воно було 6 років назад. Хто і що б не говорив, але місто розвивається, розбудовується, стає справжнім європейським, культурним містом. Ці всі "паркові" зони і зони "відпочинку", про які говорять газети,ТВ, журналісти, місцеві мешканці, насправді, були місцем для відходів. Самі ж місцеві "старожили" йшли на роботу і викидали пакети з сміттям туди. Коли прмйшли забудовники, так зразу встали "на роги", типу ми тут відпочиваємо, ви нам весь кайф зламали... На даний час( біля мого дому також був такий "парк розваг") на місці мусорника новобудова, магазин, дитячий майданчик,всюди бруківка. Приємно подивитись...
А в нашого народу такий менталітет дурний: сам не гам і другому не дам.
Я побував в багатьох містах, але такої позитивної динаміки розвитку не бачив ніде. Скільки молодих сімей переїхало жити до Ірпіня і всі задоволені.
Це чисто моя думка.
Цитировать
0 #6 БКЗ 15.10.2016 13:55
Ребята. Я с рождения живу в Ирпене. Это был действительно город здоровья. То что сейчас творит наш мэр это ужасно. Город не развивается, город превращается в каменные джунгли. Легче всего раздать своим депутатам лакомые куски земли в лесу и надурняк застроить многоэтажками. Вот мне нравится идея по пойме. Пусть идут туда и строят ее. Только правильно строят, вбивая сваи не менее 30 метров. Иначе могут быть проблемы. А лес трогать это утопия. Детям негде будет играть скоро. Всех поздравляю с днем города и надеюсь что мэр услышит своих избирателей.
Цитировать
0 #7 388552156зв 17.10.2016 11:50
Такое впечатление что кругом полный ирпень.
Цитировать
0 #8 Арина 18.10.2016 20:01
такое ощущение ,что ВО "Свобода" хочет оттяпать себе чего то..но у них не получается..вот на что это похоже
Хватит писать самим себе коментарии
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины