Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Ірпінська міська рада відмовляється оприлюднювати поіменне голосування на сесіях

Ірпінська міська рада відмовляється оприлюднювати поіменне голосування на сесіях

На офіційному веб-сайті міської ради відсутня інформація про поіменне голосування депутатів під час пленарних засідань сесії. Як відомо, на останній сесії, що відбулася 16 вересня, депутати вже голосували в електронному режимі.


Але результатів голосування на сайті як не було, так і немає. Звідси питання: це недопрацьовує апарат міськвиконкому чи це спеціально не публікують, щоб виборці не знали справжню позицію своїх обранців в ухваленнях з резонансних питань щодо землевідведення та погодження містобудівних умов?
На сайті Бучанської міської ради, наприклад, інформація про поіменне голосування депутатів є.
Такий підхід у справі з боку ІМР порушує право громадян на доступ до публічної інформації. Як тут не згадати про те, що і порядок денний сесії публікують офіційно із затримкою (згідно із законодавством він має бути оприлюднений за десять календарних днів до початку сесії). Як довго це буде тривати?

Последнее изменениеСреда, 12 октября 2016 01:18

Комментарии   

-1 #1 Опер 12.10.2016 01:53
Так понятное дело. Зачем Карплюку показывать жадность и алчность всей компании "Новые лица"? Ни Карплюк , ни его гопкоманда не собирается жить в Ирпене. Они как Пеший покупают дома в Испании или как Месяц с Денисенко покупают апартаменты в США. А вы ЛОХИ голосуя за Карплюка и его команду будете дышать торфяным дымом сидя в платном парке построеным за ваши же деньги.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины