Будівельники в Ірпені зливають бетон у лісовій зоні

На електронну адресу «Порталу Ірпеня» надійшов лист від 6 жовтня, у якому місцеві жителі скаржаться, що в Ірпені біля будівництва ЖК "Шервуд Парк" (вул. Виговського, 1) на околиці лісової зони зливаються залишки бетону прямо на лісову стежинку. «Щоразу бетонна купа все вище й поступово просувається углиб лісу. Уперше ми помітили цей непотріб на початку літа. З того часу кількість цього будівельного сміття постійно збільшується. Є загроза, що там незабаром загинуть дерева.


Ми неодноразово бачили, як водії бетоновоза зливають бетону прямо біля будівництва, миють там свої машини. А тепер уже дісталися й до лісу.
Ми зверталися за допомогою до муніципальної варти Ірпеня. Її працівники обіцяли надіслати офіційний лист з відповіддю. Але у нас виникають сумніви, що це вирішить проблему», – пишуть представники ініціативної групи.
За відповіддю на лист редакція «Порталу Ірпеня» звернулася до муніципальної варти. Черговий повідомив, що працівники цієї міської служби «на території будування не знайшли, тому припис буде направлено поштою на адресу офісу». Ця відповідь з’явилася на сторінці КП «Контроль благоустрою міста» Ірпінської міської ради у мережі Фейсбук від 3 жовтня.

 

 

beton v lesu1

beton v lesu2

beton v lesu3

beton v lesu4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2096 раз