Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 07 октября 2016 13:04

Парламент ухвалив п’ять законопроектів, спрямованих на захист природи

Автор Юрій Гонта

У першому читанні Верховна Рада України прийняла п’ять законопроектів, спрямованих на вдосконалення законодавства щодо охорони природи та приведення його у відповідність з міжнародними екологічними угодами і стандартами. Усі вони дуже актуальні для Приірпіння. Так, в одному із документів (№2604) пропонують уп’ятеро збільшити штрафи за забруднення лісів відходами: із 5-10 неоподатковуваних мінімумів доходів до 25-50 для громадян та з 10-20 до 50-100 – для посадовців.

Також зростатимуть і штрафні санкції за порушення вимог пожежної безпеки у лісах: для громадян – із 1-3 неоподатковуваних мінімумів до 5-15, для посадовців – з 10 до 15-50.
Законопроект №3445 розроблений з метою охорони тварин і рослин, захищених міжнародними угодами. Зокрема, у населених пунктах забороняється надання фотопослуг з використанням тварин. Також врегульована заборона на діяльність, яка може завдати збитку територіям природно-заповідного фонду.
У проекті №2023 запропоновано зміни, які приводять українське законодавство у відповідність із Бернською конвенцією заради збереження дикої флори і фауни.
Документом №1769 пропонується надати облдержадміністраціям право займатися освітою та охороною природно-заповідних територій місцевого значення.
А проект №4551 передбачає врегулювання у передачі місцевій владі повноважень щодо охорони довкілля, які здійснювали територіальні органи Мінекології.

Прочитано 987 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины