Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Круглий стіл «Про стан справ у дошкільних навчальних закладах освіти регіону 2016 р.»

 Круглий стіл  «Про стан справ у дошкільних  навчальних закладах освіти регіону 2016 р.» Круглий стіл «Про стан справ у дошкільних навчальних закладах освіти регіону 2016 р.»

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ, ЩО ВІДВІДУЮТЬ САДОЧКИ ІРПІНСЬКОГО РЕГІОНУ - ЗБІР ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

Відповідно до Орієнтовного плану заходів і проведення консультацій з громадськістю Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради Громадська рада інформує про проведення Круглого столу «Про стан справ у дошкільних навчальних закладах освіти регіону 2016 р.» Попередньо погоджена дата проведення круглого 08.06.2016 р. (про час та місце буде повідомлено додатково).


Запрошуємо всіх бажаючих та зацікавлених.
Надсилайте свої запитання, побажання та приклади конкретних ситуацій на електронну адресу Громадської ради Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою «Круглий стіл». Після аналізу, дані питання будуть озвучені вже на самому круглому столі. Питання можуть бути як анонімні, так із зазначенням певного ДНЗ.

"Мами папи, скидайте на електронну адресу питання, приклади проблем та пропозиції стосовно наших садочків! Говорити про проблему - це перший крок до її вирішення."

Последнее изменениеПонедельник, 06 июня 2016 11:23

Дополнительная информация

  • Дата початку: Среда, 08 июня 2016
  • дата кінця: Среда, 08 июня 2016
  • Організатор: Ірина Онищук
  • Місце проведення: 2 поверх Ірпінської Міської ради.
  • Час початку: 16.00 - 18.00
  • Вхід: вільний

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины