Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 19 января 2016 10:33

Чому харчування дітей у дит.садках та школах Приірпіння стало платним?

Автор Зореслав Замойский
Чому харчування дітей у дит.садках та школах Приірпіння стало платним? Чому харчування дітей у дит.садках та школах Приірпіння стало платним?

З початку нового 2016 року різкої гостроти набрало питання харчування дітей у дитячих садках та школах Приірпіння. Воно стало платним. Про якість продуктів буде мова окремо.

   Згідно чинного законодавства нормативним документом, що регулює порядок дитячого харчування є Постанова Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004 р. По затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення і відпочинку.

   Як бачимо, з міського бюджету Ірпеня кошти на безкоштовне харчування дітей не виділено. На зустрічі з громадськістю, яка нещодавно відбулася в приміщенні міської ради, перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк зазначив, що харчування буде безкоштовним лише для пільгових категорій дітей. Батьки решти учнів муситимуть платити кошти.

   Восени, перед виборами мер міста Володимир Карплюк заявляв що міський бюджет перевиконаний на 50 відсотків, тобто на суму майже 100 мільйонів гривень. Звідси виникає питання: чому не були закладені в бюджет кошти хоча на забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів?

  Так зокрема депутати Харківскої міської ради заклали в міський кошторис гроші на харчування школярів молодших класів, про це можна переконатись переглянувши міський бюджет на сайті міськради Харкова. І там не було до речі такого великого перевиконання дохідної частини бюджету як в Ірпені.

   То чим ірпінські діти гірші? Можливо це начальник відділу освіти міськвиконкому п. Ярослав Маляренко своєчасно не потурбувався подати пропозиції щодо фінансування харчування дітей?

   За деякими підрахунками в Ірпені в дитсадках міста перебуває 2310 малюків, молодша школа – 1920 дітей. Загальна сума їхнього харчування на 11 місяців поточного року становить 16 мільйонів 141 тисячу гривень. Що не складає навіть третьої частини отриманих при перевиконанні бюджету майже 100 мільйонів гривень. Виникає закономірне питання: чому міська влада не виділила кошти на забезпечення дітей їжею в дитсадках та школах?

Прочитано 907 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Entina 06.10.2016 09:46
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де можна подивитись фінансовий звіт Ірпінської ради щодо коштів, виділених на ремонт школи, дезинфікуючі засоби, канцелярію, тощо. Чи закладають такі статті розходів взагалі, чи це повністю падає на плечі батьків?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины