Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 05 октября 2015 21:23

Борзило Игорь Николаевич

Автор
Оцените материал
(0 голосов)
Борзило Игорь Николаевич кандидат Ирпень Борзило Игорь Николаевич кандидат Ирпень

народився 17 жовтня 1964 р. у місті Ірпінь.
Навчався у 2-й загальноосвітній школі міста Ірпінь на вул. Тургеневській, яку закінчив у 1981 році.
З 1981 по 1986 році - навчання в Київському технологічному інституті харчової промисловості. По закінченню отримав диплом спеціаліста інженера-механіка харчових виробництв.

Цього ж року пішов служити авіамеханіком вертолітних військ до Прибалтійського військового округу.

З 1988 року розпочав трудову діяльність. Працював на підприємстві «Київхарчналадка» за спеціальністю інженер-механік.

З жовтня 1990р. по квітень 1991 – оператор газового опалення Українського лісобудівного підприємства.

З листопада 1992 р. по грудень 1994 р. займав посаду комерційного директора СП «ЗАІР ЛТД». Організував цілу мережу цього підприємства.

Став засновником фірми з тканинного бізнесу, яка і зараз є одним з лідерів у своїй галузі по Україні.

У 2008-2009 роках Ігор Борзило почав активно займатися політикою. Восени 2010 року Ігор Борзило був обраний депутатом Київської обласної ради.

Працював першим заступником міського голови Вишневого у 2009-2010 роках. У 2010-2011 роках першим заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку. В 2013-2014 роках обіймав посаду першого заступника Ірпінського міського голови.

В 2014 році за власною ініціативою Ігор Миколайович створив та очолив громадську організацію "Мій Ірпінь", яка спрямована працювати на благо Ірпінського регіону.

Не дивлячись на скрутні часи, Ігор Миколайович намагається власними зусиллями надати дієву допомогу кожному, хто звертається до нього та залучити якомога більше людей для сумісною праці по благоустрою міста."

Також активно займається спортом. Має нагороди з тенісу та хокею. виступає на любительському рівні за команду «ЗАІР» (вигравала Кубки відкриття та закриття сезону) у чемпіонаті України «40+». Окрім того Ігор Борзило грає у футбол, їздить на велосипеді, займається плаванням, зокрема фрідайвінгом.

Ігор Миколайович вважає, що заняття спортом допомагає згуртуватися й організуватися, правильно розподілити свій час, завдяки чому налагодити роботу свою та свого колективу, аби вона була ефективнішою.

Передвибона програма: немає інформації

Дополнительная информация

Прочитано 6327 раз

Медиа

Другие материалы в этой категории: « Белов Вадим Витальевич Ковальчук Михаил Григорович »

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины