Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Оверко Ігор Іванович

Оверко Ігор Іванович Оверко Ігор Іванович

Громадянин України, народився 01.01.1980 р., освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ТОВ "БФ "Синергія", Директор, місце проживання: Київська обл., м.Ірпінь

Дополнительная информация

 • Партія: "Нові "Обличчя"
 • Приймальня: невідомо
 • Округ депутата: 18
 • Член комісії: Регламент, депутатської етики, дотримання законності правопорядку та ЗМІ
 • Компромат:

  Дерево в пастці

  Оверко Ігор Іванович – юрист-забудовник, який ще рік тому працював у Ірпінській виборчій комісії як представник Народної партії. За рік до цього він позиціонував себе як прихильник “Нових облич” на сторінках того ж таки лояльного до Карплюка сайту “Пульсару Приірпіння”. І тепер, після предстанвицтва Народної партії – він знову в “Нових обличчях”. Місцева преса – “Час Київщини” - згадує повного тезку Ігоря Івановича Оверка, якому пощастило отримати ділянку в Ірпені, і який заходився будувати на ній 40-квартирний будинок.

  І от кілька тижнів тому Володимир Карплюк виписує подяку своєму ж послідовнику.

  На сайті фірми “Синергія” – чергові висотки у зеленій зоні. У Інтернеті є попередній договір купівлі-продажу квартири, який укладає нотаріус Нельзіна – саме її послугами користується і Володимир Карплюк, коли оформлює нотаріальні доручення.

  http://www.kotsubynske.com.ua/2015/10/22/analiz-kandydativ-do-irpinskoji-rady-vid-novyh-oblych-dlya-m-irpin/

 • Контакти: немає контактів

Комментарии   

-5 #1 Александр 26.11.2015 12:31
Игорь Иванович - депутат по нашему округу. Будем надеяться, что он будет стараться выполнять наказы избирателей, громады, а его работа, как депутата укрепит позитивный имидж городской власти. Успехов!
Цитировать
+7 #2 Саша 11.06.2017 09:33
Чувак пошел в депутаты, чтобы за бесценок скупить коммунальную землю.Фактчиески - отняв у города то, что принадлежит жителям всего города, нарушил их права ради собственного обогащения. И главное - вырубил уже большую половину Ирпеня и на достигнутом останавливаться не намерен.А рабы бьют поклоны, радуются :( Как вы задолбали...
Цитировать
+2 #3 Лана 19.01.2018 21:57
К предыдущему коментарию добавлю, что кроме вышеупомянутого способа собственного обогащения он еще обогащается и за счет оформления незаконных договоров задатков. И таким образом отнимает у потенциальных инвесторов , может и пенсионеров последние гроши. Полностью согласна с Сашей : " Как Вы задолбали "
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины