Анатолій Степанович "Ведмідь" Анатолій Степанович "Ведмідь"

Мене дуже здивувала претензія побратимів до Хафізова та Мельничука – Анатолій «Ведмідь»

Оцените материал
(4 голосов)

На акції проти місцевих ЗМІ побував відомий «сотник» 11-ї сотні самооборони Майдана, Анатолій Степанович, більше відомий як «Ведмідь». 

Анатолій Степанович був присутній особисто на цій події, тому вже після акції поділився враженнями у редакції «Інформаційного порталу».

«Ведмідь» зазначив, що діалог відбувся: «Я, як присутній, хочу проакцентувати 2 моменти:  Перше, ви не побоялися і вийшли до людей, за це я вам дякую. Друге те, що люди не перейшли межу в пориві емоцій. Мені сподобалось, що у вас відбулось спілкування...

Власна суб’єктивна думка: нас розводять нашими кишеньковими потребами. Хлопці, що повернулися з війні, вони голодні, вони незабезпечені роботою, вони незабезпечені умовами для життя… При найменшому приводі вони гуртуються та добиваються свого, це правильно  бо держава їх не забезпечує.

Я знаю вас обох (Хафізова та Мельничука – ред.), тому мене дуже здивувала претензія наших побратимів . І спілкування у вас  між собою, у ірпінців, повинно відбутися. Вам треба зрозуміти, за що хлопці на вас зляться, а вони повинні зрозуміти, про що пишете ви, коли кажете про АТОшників, якщо є конкретні факти ви ім дайте ці факти»

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2049 раз

You must also like

    • 03 июля, 07
    • 03 марта, 03
    • 05 декабря, 12
    • 20 января, 01
    • 14 ноября, 11