Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 13 января 2017 19:45

В Ірпені через неприбраний сніг травмуються люди. Відео-звернення до мера і комунальників.

Автор Журналістська варта
В Ирпене из-за неубранного снега травмируются люди. Видео-обращение к мэру и коммунальщикам. В Ирпене из-за неубранного снега травмируются люди. Видео-обращение к мэру и коммунальщикам.

В «Журналістську варту» надійшов дзвінок про те, що через неприбрані від снігу вулиці травмуються жителі міста, а особливо діти.

На жаль, взяти коментар безпосередньо у потерпілих нам не вдалося, але коментар дала очевидиця подій.

В підсумку мешканка передала привіт меру та комунальним службам і розповіла, як травмуються люди через неприбрані від снігу вулиці.

Крім комуналиків згадалася і «важлива жіночка» (скоріш за все малася на увазі Олійнич) яка зрізала з алеї дерева і обіцяла зробити сад, але далі вирубки справа не пішла.

«Зробіть щось для людей, а не для показухи»: закінчила свій коментар мешканка міста.

Прочитано 1373 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+8 #1 Максимус 14.01.2017 16:15
А что вы хотели? Деньги делают деньги. Команда мэра это застройщики. Их задача получать выгоду. Им все равно как строится, и что убирается. Они могут и все деревья в городе спилить. Пока мы с вами не сделаем вывод, что партия "Новые лица" несет нам угрозу то сдвигов на местном самоуправлении не будет.
Цитировать
+5 #2 Ганнуся 14.01.2017 20:13
А кто должен чистить тротуар возле водоканала? Там вообще не расчищено. Целую остановку приходится топать по проезжей части...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины